• دوشنبه / ۷ مهر ۱۳۹۹ / ۱۵:۱۰
  • دسته‌بندی: فرهنگ حماسه
  • کد خبر: 99070705332
  • منبع : روابط عمومی برنامه

تجلیل از خانواده شهید پالیزوانی در ویژه برنامه چهل‌چراغ

تجلیل از خانواده شهید پالیزوانی در ویژه برنامه چهل‌چراغ

به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس به همت فرهنگ‌سرای رسانه از خانواده شهید جاویدالاثر مصطفی پالیزوانی در مقبره‌الشهدای باغ موزه دفاع مقدس تجلیل می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فرهنگ‌سرای رسانه، آیین تجلیل از خانواده شهید جاویدالاثر «مصطفی پالیزوانی» در جوار مزار هشت شهید مدفون در باغ‌موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود.

در این ویژه برنامه که به همت فرهنگ‌سرای رسانه و با مشارکت باغ‌موزه دفاع مقدس، خبرگزاری دفاع مقدس، انتشارات حدیث قلم و امور ایثارگران شهرداری منطقه ۳ برگزار می‌شود، از خانواده شهید پالیزوانی تجلیل خواهد شد، همچنین تقدیر از هنرمند انقلابی «حسین محمودیان» مستندساز حوزه دفاع مقدس، سخنرانی علی محمد بشارتی وزیر اسبق کشور، روایتگری حمید پارسا، نمایشگاه کتاب «چهل‌چراغ» با نمایش و فروش ۴۰ عنوان کتاب شاخص حوزه دفاع مقدس با تخفیف ۳۰ درصدی، آیین هم‌عهدی با شهدا و اهدای جوایز، از دیگر بخش‌های این ویژه برنامه است.

‌ویژه برنامه «چهل‌چراغ» با حضور جمعی از جهادگران و مدیران فرهنگی، سه‌شنبه ۸ مهرماه ساعت ۱۸ با رعایت تمامی موازین بهداشتی، در مقبره‌الشهدای باغ موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود.

انتهای پیام