• دوشنبه / ۷ مهر ۱۳۹۹ / ۱۷:۰۳
  • دسته‌بندی: آذربایجان شرقی
  • کد خبر: 99070705446
  • منبع : نمایندگی آذربایجان شرقی

تیم دانشگاه آزاد تبریز قهرمان مرحله دوم لیگ برتر دوچرخه سواری کشور شد

تیم دانشگاه آزاد تبریز قهرمان مرحله دوم لیگ برتر دوچرخه سواری کشور شد

ایسنا/آذربایجان شرقی دومین دوره مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری کشور در تبریز با قهرمانی تیم دانشگاه آزاد این شهر به پایان رسید.

دومین دوره مسابقات لیگ دوچرخه سواری کشور با حضور 55 رکاب زن در رشته استقامت در 15 دور به مسافت 127 کیلومتر برگزار شد که در پایان خلیل خورشید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز با اقتدار در سکوی قهرمانی ایستاد، حمید پورهاشم مقام دوم و علی اصغر موسی زاده مقام سوم مسابقات را کسب کردند.

همچنین در بخش تیمی این مسابقات تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز مقام اول، تیم مس کرمان مقام دوم و تیم سپاهان مقام سوم را به دست آوردند.

گفتنی است مسابقه تایم تریل انفرادی راس ساعت 8:30 صبح فردا در جاده تبریز به اسپیران اول اتوبان جدید الاحداث برگزار خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی، علی رغم  برگزاری مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری کشور با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی،  برگزاری تور دوچرخه سواری کندوان که باعث نگرانی شهروندان استان شده است با تصمیم مدیرکل ورزش و جوانان استان  لغو و به زمان دیگری موکول شد و این مسابقات بعد از بهبود شرایط جامعه در رابطه با ویروس کرونا برگزار خواهد شد.

انتهای پیام