• دوشنبه / ۷ مهر ۱۳۹۹ / ۱۷:۱۶
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99070705456
  • خبرنگار : 71468

درگیری دوچرخه‌سواران شاخص ایران در لیگ برتر جاده/ متخلفان از مسابقه فردا محروم شدند

درگیری دوچرخه‌سواران شاخص ایران در لیگ برتر جاده/ متخلفان از مسابقه فردا محروم شدند

دو رکابزن شاخص ایران در حین برگزاری دومین مرحله لیگ جاده با یکدیگر درگیر شدند که منجر به محروم شدن هر دو از ادامه لیگ شد.

به گزارش ایسنا، دومین مرحله لیگ برتر دوچرخه سواری جاده در تبریز برگزار شد. در نخستین روز این مسابقات رکابزنان در ماده استقامت جاده به رقابت پرداختند که در حین مسابقه دو رکابزن مطرح ایران با یکدیگر درگیر شدند.

میرصمد پورسیدی از تیم سپاهان اصفهان و سعید صفرزاده از تیم دانشگاه آزاد تبریز در حین برگزاری مسابقه با یکدیگر درگیری پیدا کردند که با وساطت کادر برگزاری مسابقه، ماجرا فیصله پیدا کرد.

پس از آن کمیته فنی در مورد این دو رکابزن تصمیم گیری کرد و در نهایت  قرار بر این شد که روز دوم لیگ که رقابت تایم تریل انفرادی برگزار می شود، اجازه حضور به این دو رکابزن داده نشود.

محمدرضا صفار، سرداور مسابقات در گفت‌وگو با ایسنا درباره درگیری دو رکابزن بیان کرد: داور ما پشت گروه دوچرخه سواران حضور داشت که ناگهان به ما اعلام کرد دو رکابزن تیم دانشگاه آزاد و سپاهان که اتفاقا هم استانی هستند با هم درگیر شده اند و شروع به انجام رفتارهای غیر ورزشی و پرخاشگرانه کرده اند. البته کادر برگزاری و داورها آنها را از هم جدا کردند و اجازه ندادند اتفاق خاصی بیفتد اما به هر حال این رفتارها نیز در لیگ خوشایند نیست.

او ادامه داد: در کمیته  فنی تصمیم بر این شد که مجوز حضور به هر دو رکابزن در رقابت تایم تریل داده نشود و تصمیات بعدی نیز بر عهده کمیته انضباطی فدراسیون است.

صفاپور در مورد درگیری هم که در خط آخر رخ داد نیز گفت: در آخر مسیر بین دوستانشان بحث هایی رخ داد که آن هم ختم به خیر شد  اما برای جریمه دو رکابزن که اتفاقا از نفرات خوب تایم تریل هستند، اجازه حضور در مسابقه فردا را ندارند.

انتهای پیام