• سه‌شنبه / ۸ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۰
  • دسته‌بندی: اردبیل
  • کد خبر: 99070806127
  • منبع : نمایندگی اردبیل

فرمانده سپاه اردبیل:

ملت ایران در جنگ فرهنگی و اقتصادی نیز پیروز میدان خواهد شد

ملت ایران در جنگ فرهنگی و اقتصادی نیز پیروز میدان خواهد شد

ایسنا/اردبیل فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ملت ایران در سخت‌ترین شرایط با صبر و مقاومت در جنگ فرهنگی و اقتصادی که دشمنان تدارک دیده‌اند، پیروز میدان خواهد شد.


سردار جلیل بابازاده هشتم مهرماه در یادواره شهدای کربلای چهار و پنج که در محل نمایشگاه رزمی – فرهنگی دفاع مقدس اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: دشمنان قسم خورده ملت ایران در توطئه‌ای پیچیده درصدد به انحراف کشیدن و مایوس کردن جوانان کشورمان هستند که در این قدم نامبارک خود مایوس و ناامید خواهند شد.
وی خاطرنشان کرد: آمریکا با متحدانش در جنگ هشت ساله در برابر ارائه این ملت سر خم کرد و در این جنگ فرهنگی و اقتصادی نیز به یقین شکست خورده حقیقی خواهد بود.
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل درس‌ها و اندوخته‌های دفاع مقدس را بهترین سرمایه در رویارویی جدید با دشمنان اعلام کرد و گفت: الگوی دفاع مقدس می‌تواند ما را در صحنه‌های مختلف در گذر از مشکلات و تنگناها کمک و یاری کند.
بابازاده با بیان اینکه استکبار جهانی به هر شکل ممکن می‌خواهد اراده ملت ایران را در صحنه حضور و دفاع از آرمان های انقلاب بشکند، افزود: براساس آموزه‌های دینی و قرآنی ملتی که با حریت در برابر آرمان‌های خود پافشاری کند نصرت و پیروزی الهی را با خود همراه خواهد دید.
در این مراسم که با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد، از کتاب هفت خوان سلیمان نوشته وفا منافی در مورد سلحشوری‌های سیدالشهدای مقاومت حاج قاسم سلیمانی رونمایی شد که در این کتاب نویسنده کوشیده تا هفت مرحله از رشادت‌ها و جانفشانی‌های سردار رشید اسلام را به رشته تحریر درآورد.
در این مراسم همچنین مداحی و خاطره‌گوئی توسط یکی از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس انجام شد.
همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس یادواره‌های شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، تجلیل از نخبگان بسیجی، ویزیت رایگان بیماران، نشست حلقه‌های صالحین و همچنین اهدای خون توسط بسیجیان در شهرهای مختلف استان اردبیل انجام شد.
انتهای پیام