• سه‌شنبه / ۸ مهر ۱۳۹۹ / ۲۳:۵۴
  • دسته‌بندی: سمنان
  • کد خبر: 99070806488
  • منبع : نمایندگی سمنان

ممعاون استاندار سمنان تاکید کرد

تشدید نظارت ها بر فروشگاه های زنجیره ای

تشدید نظارت ها بر فروشگاه های زنجیره ای

ایسنا/سمنان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: نظارت‌ و بازرسی‌ها از واحدهای صنفی باهدف تعدیل قیمت و بررسی فراوانی اقلام اساسی و غذایی و رعایت حقوق مصرف کنندگان و رونق کسب و کار بازاریان انجام شود.

علیرضا شریفی‌نژاد در کارگروه تنظیم‌ بازار استان سمنان در سالن مدیریت بحران استانداری، بر ضرورت تشدید نظارت ها بر فروشگاه های زنجیره ای با هدف رعایت دستورالعمل های بهداشتی و جلوگیری از گران فروشی و احتکار احتمالی کالاها تاکید کرد و افزود: کمبود اقلام غذایی و اساسی در بازار عرضه و تقاضا به هیچ عنوان معنا ندارد و دستگاه های اجرایی و نظارتی با جدیت روند توزیع و تهیه اقلام غذایی در استان را کنترل کنند.
وی خاطر نشان کرد: همکاری دستگاه‌های اجرایی استان برای توزیع به موقع اقلام غذایی و راهبردی انجام شود و از چارچوب های اداری که سبب اخلال در فرآیند توزیع به موقع کالاها در بازار می شود به صورت جدی جلوگیری شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: عملکرد دستگاه‌های نظارتی در استان سمنان برای جلوگیری از گران فروشی، احتکار احتمالی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی مطلوب بوده است و این روند مطلوب به طور مستمر ادامه یابد.
شریفی نژاد گفت: در آخرین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا ویروس، استاندار سمنان نسبت به تشدید نظارت ها برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی در فروشگاه های زنجیره ای تاکید داشتند که دستگاه های نظارتی نسبت به اجرای این توصیه کارشناسی برای مقابله با کرونا ویروس اقدام کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان تصریح کرد: با همکاری پلیس فتا و دیگر دستگاه های بازرسی، نظارت ها از نحوه تهیه و توزیع اقلام اینترنتی افزایش یابد.

انتهای پیام