• پنجشنبه / ۱۰ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۴۱
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99071007600
  • خبرنگار : 30054

پرینت ارزان راهکاری برای عبور امن دانشجویان از پیک سوم کرونا

پرینت ارزان راهکاری برای عبور امن دانشجویان از پیک سوم کرونا

در آستانه شروع پائیز کرونا وارد سومین پیک خود شده و ریسک ابتلا دوباره بالا رفته، اما دانشجویان می توانند با خدمات چاپ آنلاین و پرینت ارزان، تحقیق های دانشگاهی خود را بدون نیاز به تردد در شهر انجام دهند.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام تاپ کپی، از گزارش ها و آمارهای افزایش موارد ابتلا و تلفات کرونا می توان دریافت که همان طور که از قبل پیش بینی می شد با شروع فصل پائیز کشور ما وارد مرحله سوم اوج گیری بیماری کرونا شده است.

پزشکان و متخصصان هشدار داده اند که سخت ترین دوره بیماری کرونا در ایران، همین پائیز ۱۳۹۹ است و آنفلوآنزا و کرونا در کنار هم افراد فراوانی را بیمار خواهند کرد. قطعا هر چه تردد در سطح شهر و مناطق پرجمعیت و اجتماعات بیشتر باشد ریسک ابتلا به کرونا نیز افزایش خواهد یافت.

دانشجویان تحقیق ها و جزوه های خود را آنلاین پرینت بگیرند

دانشجویان در سال تحصیلی جدید با مساعدت وزارت علوم کماکان به صورت غیرحضوری و آنلاین آموزش می بینند اما برای پرینت گرفتن از تحقیق ها و جزوه های خود ناچار به حضور در انتشاراتی ها هستند.

خدمات چاپ و نشر آنلاین در موسساتی همچون تاپ کپی این مشکل را حل کرده است و دانشجویان می توانند بدون نیاز به حضور در موسسات انتشاراتی از تحقیق ها و جزوه های خود به راحتی و در کمترین زمان، پرینت گرفته و آن را در هر آدرس دلخواه دریافت کنند.

پرینت ارزان ؛ نه فقط در ایام کرونا بلکه در تمام مقاطع زمانی

این خدمات از نظر هزینه نیز به صورتی ارائه می شود که عنوان پرینت ارزان برازنده آن است. در حقیقت پرینت ارزان خدمت و راهکاری است که از دل چاپ و نشر آنلاین متولد شده و علاوه بر رفع مشکل تردد پرریسک در ایام پیک کرونا، در سایر مقاطع زمانی نیز یاری کننده دانشجویان است.

به هر حال زمانی فرامی رسد که خطر بیماری کرونا با واکسن و داروهایی که علم به ما هدیه می کند کاهش می یابد اما صرفه جویی در زمان و هزینه امری نیست که هیچ دانشجویی بخواهد از کنار آن به سادگی عبور کند.

خدمات چاپ و نشر آنلاین زمانی را که باید دانشجویان برای پرینت گرفتن تحقیق ها و جزوه های خود اختصاص دهند به شکل قابل توجهی کاهش می دهد و همان طور که پیشتر ذکر شد، با این خدمات کاهش هزینه های دانشجویان و پرینت ارزان که مورد نیاز هر دانشجو است نیز محقق می شود.

روش دریافت پرینت آنلاین از تاپ کپی

روش استفاده از خدمات چاپ و نشر آنلاین در موسسه تاپ کپی بسیار ساده است. کافیست دانشجویان به سایت تاپ کپی مراجعه و یک اکانت برای خود در سایت ایجاد کنند. سپس فایل جزوه یا تحقیق خود را در سایت بارگزاری و ارسال کنند.

جزوه و یا تحقیق مورد نظر در کوتاه ترین زمان آماده و به آدرس مورد نظرشان ارسال می شود. با اپلیکیشن تاپ کپی نیز همین مسیر را به سادگی می توان طی کرد و این اپلیکیشن از کافه بازار قابل دانلود است.

 ضمنا هزینه این خدمات نیز به صورت آنلاین از طریق درگاه پرداخت سایت و اپلیکیشن تاپ کپی امکان پذیر بوده و برای هیچ یک از مراحل کار نیازی به حضور و تردد غیر ضروری در سطح شهر نیست.

دانشجویان محترم برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت تاپ کپی به آدرس www.topcopy.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ثابت ۰۲۱۶۶۲۷۰۳۴۲ و شماره همراه ۰۹۱۲۶۷۰۶۶۲۹ تماس بگیرند.

انتهای رپرتاژ آگهی