• جمعه / ۱۱ مهر ۱۳۹۹ / ۰۱:۰۱
  • دسته‌بندی: بوشهر
  • کد خبر: 99071107960
  • خبرنگار : 50414

مدیرعامل ستارگان معرفی شد

مدیرعامل ستارگان معرفی شد

ایسنا/بوشهر جلال‌الدین (جلال) برزگر پیشکسوت هندبال و سرپرست اسبق تیم هندبال ستارگان دشتستان از سوی «مهدی بهبهانی»، مالک باشگاه به عنوان مدیرعامل منصوب شد.

برزگر که سابقه‌ی طولانی مدیریت در سطح مختلف شهری استان بوشهر را در کارنامه دارد و همچنین از هندبالیست های خوش‌سابقه‌ ی دشتستان است، در دومین فصل حضور ستارگان در سوپرلیگ هندبال ایران، مسئولیت مدیرعاملی باشگاه و سرپرستی تیم هندبال بزرگسالان ستارگان را عهده‌دار خواهد بود.

جلال برزگر در تمرین روز پنجشنبه دهم مهرماه در حضور اعضای کادر فنی و بازیکنان این تیم معرفی شد.

در این آیین «رضا مصباحی»، رئیس هیئت هندبال شهرستان دشتستان که همزمان مسئولیت کمیته فنی باشگاه ستارگان را نیز بر عهده دارد، مدیرعامل و سرپرست جدید را به بازیکنان معرفی و ابراز امیدواری کرد این انتخاب سبب موفقیت بیش از پیش باشگاه ستارگان دشتستان شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه ستارگان دشتستان، «جلال برزگر» نیز در سخنان کوتاهی ضمن آرزوی توفیق برای مجموعه‌ی تیم، نظم و انضباط را سرلوحه‌ی فعالیت های خود برشمرد و تاکید کرد: از نظر من رعایت سلسله مراتب و فصل الخطاب بودن حرف و تصمیم «رضا عباسی» به عنوان سرمربی تیم در کلیه‌ی امور فنی و انضباطی، اصل اساسی و رکن اول موفقیت تیم خواهد بود.

وی تاکید کرد: همانگونه که شما انتظار دارید باشگاه به تعهداتش در قبال شما جامه‌ی عمل بپوشاند، متقابلا باشگاه نیز چیزی جز عمل به تعهداتی که شما به باشگاه دارید و مسئولیتی که در قبال مردم دشتستان بر عهده گرفته اید از شما انتظار نخواهد داشت.

مدیرعامل ستارگان افزود: این باشگاه، سرمایه‌ی اجتماعی و نماینده‌ی دشتستان در سطح اول ورزش ایران است پس باید تمام تلاش و همتمان را به کار ببندیم تا نماینده‌ی شایسته‌ای برای مردم بلندهمت دشتستان در رقابت با دیگر تیمهای هندبال ایران باشیم‌.

به گزارش ایسنا، تیم هندبال ستارگان دشتستان که تنها نماینده ورزش های سالنی استان بوشهر در سطح اول ورزش کشور است این روزها با هدایت «رضا عباسی»، سرمربی جوان خود در اردوی آماده سازی برای شرکت در سوپر لیگ هندبال ایران به سر می برد.

گفتنی است این مسابقات از نوزدهم مهرماه و به صورت متمرکز به میزبانی تهران برای مرحله نخست، آغاز می‌شود.

انتهای,پیام