• یکشنبه / ۲۰ مهر ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۶
  • دسته‌بندی: سایر ورزش‌ها
  • کد خبر: 99072014682
  • خبرنگار : 71506

هاشم صیامی : شرایط مهیا شود از کیهانی استفاده می‌کنم/ باید دلمان برای دوومیدانی بسوزد

هاشم صیامی : شرایط مهیا شود از کیهانی استفاده می‌کنم/ باید دلمان برای دوومیدانی بسوزد

رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: از هر کسی که بتواند کمک کند قطعا طبق ضوابط استفاده می‌کنم و اگر شرایط مهیا شود نه تنها از کیهانی بلکه سایر دوستان استفاده می‌کنم.

به گزارش ایسنا، هاشم صیامی پس از انتخاب به عنوان رییس جدید فدراسیون دوومیدانی گفت: حتما در دوره قبل نقاط ضعفی بوده که سعی می‌کنیم در این ۴ سال آنها را برطرف کنیم تا دوومیدانی به روزهای اوج برسد. در راستای ایجاد فضای همدلی حرکت می‌کنیم و سعی داریم از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم. روسای هیات‌ها و بزرگان این رشته باید کمک کنند تا به سمت جلو حرکت کنیم. 

وی افزود: باید از خواسته ها و منافع شخصی دوری کنیم وگرنه این مشکلات پابرجا می ماند. باید دلمان به حال دوومیدانی بسوزد تا این رشته موفق شود. برخی افراد دنبال منافع شخصی خود هستند و باید از این موارد دوری کنیم. امیدوارم با کمک همه دوستان نقاط ضعف دوره قبل را به صفر برسانیم.

رییس فدراسیون دوومیدانی در پاسخ به این سوال که آیا از مجید کیهانی استفاده می کند یا خیر، گفت: از هر کسی که بتواند کمک کند قطعا طبق ضوابط استفاده می کنیم. کیهانی بالاخره یکی از مدیران موفق بوده و اگر شرایط مهیا شود نه تنها از او بلکه از سایر دوستان استفاده می کنیم. از کاندیداها هم می خواهم اگر دلسوز دوومیدانی هستند کمک کنند در غیر اینصورت از بنده به تنهایی کاری برنمی آید.

انتهای پیام