• یکشنبه / ۲۰ مهر ۱۳۹۹ / ۲۰:۴۸
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 99072015113
  • خبرنگار : 50031

رئیس هیئت اسکیت فارس مطرح کرد

تاثیر منفی کرونا بر رشته اسکیت/ لزوم تکمیل فضاهای ورزشی تخصصی

تاثیر منفی کرونا بر رشته اسکیت/ لزوم تکمیل فضاهای ورزشی تخصصی

ایسنا/فارس رئیس هیئت اسکیت استان فارس با بیان اینکه در دوره مدیریت قبلی ورزش و جوانان، شاهد جفای بسیار نسبت به این هیئت بودیم و کمک ملموسی به این رشته نشد، تاکید کرد که کرونا، ورزشکاران و مربیان اسکیت را با تنگنای معیشتی مواجه کرده است.

مهرداد خائف شنبه 20 مهر با بیان اینکه نبود حمایت و کمک‌های ملموس به هیئت اسکیت، منجر به تضعیف این هیئت در فارس شده است، ابراز امیدواری کرد که در دوره جدید مدیریتی و با توجه به وجود شناخت کافی نسبت به این رشته، شاهد بهبود وضعیت باشیم.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی هیئت اسکیت فارس، خائف گفت: امیدوار هستیم که هم در مباحث مالی هم در تکمیل فضاهای نیمه تمام و تامین فضای مناسب سرپوشیده برای ورزشکاران این رشته، شاهد حمایت‌های بیشتر و تاثیرگذارتری از سوی ورزش و جوانان باشیم.

او با بیان اینکه اگر به موقع اقدام نشود، ممکن است، فضاهای نیمه کاره نظیر سالن صدرا هم فرسوده و تخریب شود، گفت: امیدواریم که با برنامه‌ریزی مدیریت جدید شاهد تکمیل سریعتر پروژه‌ها باشیم.

رئیس هیئت اسکیت فارس لزوم گسترش این ورزش در سطح سایر شهرستان‌های استان را یادآور و متذکر شد: متاسفانه برخی از مسائل مانع از پیشبرد اهداف هیئت در شهرستان‌ها شده و باعث می‌شود در شهرستانها عملکرد خوبی نداشته باشیم.

خائف ادامه داد: به عنوان مثال در برخی از شهرستانها مدیران اداره ورزش و جوانان به صورت دستوری افراد خاصی را که غالبا سال‌ها به عنوان رئیس هیئت به دنبال ایجاد فضای انحصاری بوده‌اند را به ما معرفی می‌کنند که دارای صلاحیت نیستند، لذا به دلیل مخالفت ما، در پیشبرد امور سنگ اندازیهایی می‌شود.

او درخواست کرد که با حمایت مدیرکل ورزش و جوانان فارس شاهد تغییراتی در مسیر تامین اهداف توسعه‌ای ورزش اسکیت در سطح شهرستانها باشیم.

خائف یکی از مشکلات امروز را شیوع کرونا دانست و گفت: این موضوع ورزش اسکیت را هم مانند اکثر رشته‌های ورزشی تحت تاثیر قرار داده و بر معیشت و درامد مربیان و داوران هم اثر گذار بوده است.

رئیس هیئت اسکیت فارس با بیان اینکه شیوع کرونا درآمدهای این هیئت را به صفر رسانده است، گفت: متاسفانه از حمایت دولتی خبری نیست و مجمع عمومی را هم به دلیل شرایط کرونایی و ممنوعیت‌های موجود نتوانستیم برگزار کنیم.

انتهای پیام