• دوشنبه / ۲۱ مهر ۱۳۹۹ / ۲۰:۲۹
  • دسته‌بندی: فرامنطقه ای
  • کد خبر: 99072115959
  • خبرنگار : 71145

ترامپ: اگر اوباما و بایدن خوب کار می‌کردند من رئیس‌جمهور نمی‌شدم

ترامپ: اگر اوباما و بایدن خوب کار می‌کردند من رئیس‌جمهور نمی‌شدم

رئیس‌جمهوری آمریکا بار دیگر به باراک اوباما و رقیب کنونی‌اش در انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور تاخت.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در توییتر نوشت: از آمریکایی‌ها می‌خواهم عملکرد بد باراک اوباما، رئیس‌جمهوری سابق و جو بایدن، معاون‌ او و نامزد کنونی حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری را به یاد بیاورند.

او افزود: اگر نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری آینده و باراک اوباما به وظایف‌شان خوب عمل می‌کردند من رئیس‌جمهوری آمریکا نمی‌شدم.

ترامپ تاکید کرد: حقیقتا آنها وحشتناک بودند.

رئیس‌جمهوری آمریکا قبلا نیز گفته بود، مردم آشوب، انزجار و نبود نظمی که در زمان اوباما و معاونش بایدن خوابالو در تعدادی از مناطق از همه‌ مهمتر در اوکلند و بالتیمور رخ می‌داد، به یاد نمی‌آورند. آن به منزله یک فاجعه کامل بود،‌ اگر اشتباهات جوی خوابالو و عملکرد منفی اوباما نبود من در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ پیروز نمی‌شدم و به کاخ سفید راه نمی‌یافتم.

او به آمریکایی‌ها وعده داد، سیستم سلامتی بهتر از سیستم اوباماکر ایجاد خواهد کرد.

ترامپ گفت: هزینه سیستم سلامتی که ما در نظر داریم کم‌هزینه‌تر خواهد بود و افراد تحت پوشش آن از تخفیفات بسیار برخوردار خواهند شد.

رئیس‌جمهوری آمریکا اضافه کرد: افرادی که از بیماری‌های مزمن قبل از پیوستن به این سیستم رنج می‌برند تحت پوشش بهترین خدمات قرار خواهند گرفت.

ترامپ در توییت دیگری نوشت: جمهوری‌خواهان باید به صراحت و بلند بگویند که سیستم بهداشتی بهتر و کم‌هزینه‌تر ایجاد خواهند کرد.

انتهای پیام