• دوشنبه / ۲۸ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۵
  • دسته‌بندی: کشتی، رزمی
  • کد خبر: 99072820302
  • خبرنگار : 71506

نصیرزاده: در حق ۲ کشتی‌گیر استقلال ظلم شد/ عسگری محمدیان رضایت‌نامه نمی‌دهد!

نصیرزاده: در حق ۲ کشتی‌گیر استقلال ظلم شد/ عسگری محمدیان رضایت‌نامه نمی‌دهد!

رییس سازمان لیگ فدراسیون کشتی با بیان اینکه از ماجرای پیش آمده برای محمد رمضان پور و سینا غلامی ۲ کشتی گیر تیم استقلال ناراحت است، گفت: اقدام هیات کشتی مازندران در ندادن رضایت‌نامه باعث اجحاف در حق این دو کشتی گیر شد.

عبدالمهدی نصیرزاده در گفت‌وگو با ایسنا، درباره علت اقدام هیات کشتی مازندران در ندادن رضایت‌نامه به دو کشتی گیر استقلال برای حضور در لیگ برتر کشتی آزاد، اظهار کرد: بر اساس قانونی که در گردهمایی هیات های استانی و مجمع فدراسیون کشتی در زمان ریاست رسول خادم به تصویب رسیده، تمام کشتی گیران برای اینکه بتوانند در لیگ کشتی حاضر شوند نیازمند دریافت رضایت‌نامه از هیات کشتی استان خود هستند و بدون دریافت رضایت‌نامه قادر به حضور در لیگ نخواهند بود.

رییس سازمان لیگ فدراسیون کشتی، افزود: محمد رمضان پور و سینا غلامی دو کشتی گیر تیم استقلال تهران هستند و با این تیم قرارداد دارند اما هیات کشتی مازندران تا این لحظه از صدور رضایت‌نامه برای این دو کشتی گیر خودداری کرده است. بنده با عسگری محمدیان، رییس هیات کشتی مازندران چند مرتبه صحبت کرده ام اما او راضی به صدور رضایتنامه نشد و حتی به فدراسیون نامه زد و اعلام کرد تحت هیچ شرایطی رضایت‌نامه دو کشتی گیر استقلال را نمی دهد!

وی خاطرنشان کرد: این اقدام هیات کشتی مازندران باعث شد این دو کشتی گیر علی رغم داشتن قرارداد نتوانند در دور رفت کشتی بگیرند چرا که ما بر اساس قانون نمی توانیم برای کشتی گیرانی که رضایت‌نامه از طرف هیات استانی‌شان ندارند، آیدی کارت حضور در مسابقات را صادر کنیم.

نصیرزاده درباره علت این اقدام رییس هیات کشتی مازندران، گفت: هم به محمدیان و هم به میرعمادیان زنگ زدم و خواستم موضوع را حل کنند، آن ها می گویند تیم قائمشهر به این دو کشتی گیر نیاز دارد و خواستار امضای قرارداد با رمضان پور و غلامی هستند اما از سوی دیگر این دو کشتی گیر می گویند فقط برای استقلال کشتی می گیرند، در این شرایط هیات کشتی مازندران باید جلو بیفتد و رضایت‌نامه آن ها را صادر کند. همه ما برای کشتی گیر کار می کنیم و اگر قرار باشد آن ها ناراضی باشند، تمام عملکرد ما زیر سوال می رود.

رییس سازمان لیگ فدراسیون کشتی افزود: مصاحبه سینا غلامی را خواندم و خیلی ناراحت شدم. این اقدام هیات کشتی مازندران باعث شد این دو کشتی گیر نتوانند برابر کادر فنی تیم ملی توانایی هایشان را نشان بدهند و این فرصت را از دست دادند. فکر می‌کنم در حق رمضان پور و غلامی ظلم شد اما با همه این اوصاف امیدوار هستیم این موضوع با گفت‌وگو و جلسه حل و فصل شود.

انتهای پیام