• چهارشنبه / ۳۰ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۵
  • دسته‌بندی: البرز
  • کد خبر: 99073022500
  • خبرنگار : 50024

مُسّکِن مسکن ملی برای بازار مسکن

مُسّکِن مسکن ملی برای بازار مسکن

ایسنا/البرز مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد گفت: برای طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید هشتگرد یک میلیون و ۳۳۹ هزار و ۴۱۲ مترمربع زمین جانمایی شده است.

مسعود حق لطفی روز چهارشنبه ۳۰ مهرماه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه پروژه طرح اقدام ملی مسکن در چهار قالب فروش اقساطی(مسکن یکم)، تفاهم‌نامه، مشارکت و واگذاری با تعهد ساخت تا چند روز آینده با حضور رئیس جمهور به صورت ویدیو کنفرانس کلنگ‌زنی می‌شود، اظهار کرد: ۱۲ هزار و ۹۶ واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن آماده کلنگ زنی است.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه طرح اقدام ملی مسکن با هدف متعادل شدن بازار مسکن اجرایی شده، افزود: ارائه مسکن به مصرف‌کنندگان واقعی و به ویژه خانه اولی‌ها با قیمت تمام شده پایین و کیفیت بالا از ویژگی‌های اصلی این طرح است.

وی یادآور شد: تاکنون از حدود ۲۶ هزار نفر برای بهره‌مندی از این واحدهای مسکونی ثبت نام کرده‌اند که البته این ثبت نام‌شدگان در حال پالایش هستند و برخی از آنان در فرآیند ثبت نام قطعی از فهرست ثبت نام شدگان حذف خواهند شد و واجدان نهایی باقی خواهند ماند.

وی گفت: برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید هشتگرد یک میلیون و ۳۳۹ هزار و ۴۱۲ متر مربع زمین جانمایی شده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد گفت: اجرای این چنین پروژه‌هایی فقط یک راهکار تسکین دهنده است تا به نیاز مسکن عده‌ای از اقشار متوسط و کم درآمد که امکان مشارکت در ساخت این مسکن‌ها را دارند، پاسخ داده شود.

حق لطفی افزود: برای آغار اجرا و ساخت پروژه‌ها لازم است افرادی که در مرحله اول طرح اقدام ملی مسکن واحد شرایط شناخته شده و پیامک دریافت کرده‌اند، نسبت به تکمیل مدارک و واریز وجه آورده خود اقدام کنند.

انتهای پیام