• چهارشنبه / ۳۰ مهر ۱۳۹۹ / ۲۰:۰۵
  • دسته‌بندی: چهارمحال و بختیاری
  • کد خبر: 99073022787
  • منبع : نمایندگی چهارمحال و بختیاری

امام جمعه شهرکرد:

اجازه ندهیم ظرفیت گردشگری چهارمحال‌وبختیاری با سوءاستفاده برخی از افراد مخدوش شود

اجازه ندهیم ظرفیت گردشگری چهارمحال‌وبختیاری با سوءاستفاده برخی از افراد مخدوش شود

ایسنا/چهارمحال و بختیاری نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه گردشگری یکی از ظرفیت‌های چهارمحال و بختیاری است،گفت: نباید اجازه دهیم این ظرفیت با سوءاستفاده برخی از افراد مخدوش شود.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام ۳۰ مهرماه در جلسه شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تشکیل جلسات شورای فرهنگ عمومی در بخش‌ها و شهرهای استان از درخواست‌های ائمه جمعه مناطق مختلف است، اظهار کرد: پیگیری موضوعات فرهنگی در این شوراها می‌تواند در حل معضلات فرهنگی راهگشا باشد، بنابراین این مسئله مورد توجه قرار بگیرد.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری در ادامه با بیان اینکه باید بر روی آسیب‌های ناشی از حضور گردشگران در استان حساس باشیم، گفت: گردشگری این استان نوپا است، بنابراین باید در برنامه‌ریزی‌ها برای جذب گردشگر، موضوعات فرهنگی نیز مدنظر قرار بگیرد.

وی با تاکید بر اینکه گردشگری یکی از ظرفیت‌های چهارمحال و بختیاری است، تاکید کرد: نباید اجازه دهیم این ظرفیت با سوءاستفاده برخی از افراد مخدوش شود، از جلسات آینده آسیب‌های مباحث گردشگری و سایر موضوعات هر شهرستان به صورت تخصصی در شورای فرهنگ عمومی مطرح شود تا بتوان برای حل آن برنامه‌ریزی کرد.

نکونام تصریح کرد: نظارت بر مناطق گردشگری در چهارمحال و بختیاری باید با جدیت دنبال شود، مشکلات فرهنگی مناطق گردشگری در جلسات تخصصی تحلیل و راهکار برای حل این مسائل و معضلات پیشنهاد داده شود.

امام جمعه شهرکرد با تقدیر از عملکرد کادردرمان در مدیریت بیماری کرونا، عنوان کرد: گلایه‌مندی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی ناشی از دغدغه‌مندی آن‌ها در مدیریت بیماری کرونا و حفظ سلامت جامعه است، مدیریت بیماری کرونا یک عزم عمومی را می‌طلبد.

وی در پایان گفت: بیماری کرونا به همگان ثابت کرد، افرادی که ادعای علم و قدرت در جهان داشتند در مقابل یک ویروس به زانو درآمدند و این علم و قدرت نتوانست به کمک آن‌ها بشتابد، باید بدانیم یک اراده غیبی در این مسئله وجود دارد.

انتهای پیام