• پنجشنبه / ۱ آبان ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۷
  • دسته‌بندی: کرمانشاه
  • کد خبر: 99080100280
  • خبرنگار : 50182

"معبر کیهانشهر" سال آینده بازگشایی می‌شود

"معبر کیهانشهر" سال آینده بازگشایی می‌شود

ایسنا/کرمانشاه مدیر عمران شهرداری کرمانشاه از بازگشایی معبر کیهانشهر در سال آینده خبر داد.

مجید امیری امروز (اول آبان) در حاشیه بازدید خبرنگاران از پروژه معبر کیهانشهر کرمانشاه گفت: این پروژه با هدف دسترسی مردم کیهانشهر به بزرگراه امام(ره) در دستور کار قرار گرفته که نقش بسیاری در تسهیل رفت و آمد مردم این منطقه خواهد داشت.

وی افزود: این پروژه به طول سه کیلومتر است که عملیات بازگشایی آن در یک مسیر خاکی تا ۹۷ درصد انجام شده است.

مدیر عمران شهرداری کرمانشاه گفت: عرض پروژه نیز ۷۰ متر است که دو باند رفت و برگشت و دو پیاده رو به عرض هر کدام هفت متر خواهد داشت.

امیری خاطرنشان کرد: علی رغم بازگشایی مسیر امکان تردد فعلا برقرار نیست، چرا که باید کارهای زیراساس و اساس پروژه و جدول گذاری آن نیز در فاز بعدی انجام شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: طبق برآورد صورت گرفته برای تکمیل پروژه تا مرحله آسفالت اعتباری در حدود هشت میلیارد تومان نیاز است.

وی افزود: اگر شرایط جوی اجازه دهد، ظرف شش ماه  آینده کار پروژه تکمیل شده و معبر کیهانشهر جهت تردد بازگشایی می شود.

در  بازدید خبرنگاران از پروژه آسفالت شهرک آناهیتا نیز دامون مومنی شهردار منطقه هفت کرمانشاه در جمع خبرنگاران با اشاره به اتمام آسفالت این شهرک، گفت: این شهرک بیش از ۴۰ سال است رنگ آسفالت به خود ندیده، اما با پیگیری های شهردار کرمانشاه هم اکنون تمام خیابان ها و کوچه‌های آن آسفالت شده است.

وی افزود: در مجموع ۹۰۰ تن آسفالت در خیابان اصلی و کوچه های این شهرک ریخته شده است.

مومنی در ادامه با اشاره به وجود ۴۵ پارک در منطقه هفت شهرداری گفت: برنامه داریم سه پارک در شهرک آناهیتا، یک پارک در شهرک کرناچی و یک پارک دیگر هم در شهرک حکمت آباد احداث کنیم.

انتهای پیام