• پنجشنبه / ۱ آبان ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۸
  • دسته‌بندی: کرمانشاه
  • کد خبر: 99080100289
  • خبرنگار : 50182

اولین "پارک بانوان" کرمانشاه سال آینده افتتاح می‌شود

اولین "پارک بانوان" کرمانشاه سال آینده افتتاح می‌شود

ایسنا/کرمانشاه معاون اجتماعی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری کرمانشاه از افتتاح اولین پارک بانوان کرمانشاه در سال آینده خبر داد.

مژگان صفدری امروز (اول آبان) در حاشیه بازدید خبرنگاران از پروژه پارک بانوان کرمانشاه با بیان اینکه از سال ۱۳۹۱ اجرای پروژه پارک بانوان در کرمانشاه دردستور کار قرار گرفت، گفت: هربار که این پروژه جدی شده و به مرحله اعتبار و بودجه می رسید، عملا همه چیز متوقف می‌شد و کاری در این زمینه طی این سالها صورت نگرفت.

وی افزود: خوشبختانه با پیگیری شهردار کرمانشاه محدوده فضای سبزی در کنار بیمارستان حضرت معصومه(س) برای احداث پارک بانوان کرمانشاه اختصاص داده شد.

صفدری تصریح کرد: مراحل آماده سازی پارک در حال انجام است و تا سال آینده اولین پارک بانوان کرمانشاه افتتاح می‌شود.

وی افزود: برنامه داریم در هر منطقه شهرداری یک پارک بانوان احداث کنیم که این اولین پارک بانوان شهر کرمانشاه خواهد بود.

صفدری با اشاره به احداث این پروژه در زمینی به مساحت ۷۷۷۰ متر مربع، گفت: در این پروژه اماکن تفریحی، ورزشی و آموزشی برای بانوان در نظر گرفته شده است.

این مسئول اتاق سلامت و مادرانه، مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری، زمین بازی والیبال و اسکیت، سالن نمایش فیلم، فضای گفتمان و ... را از جمله فضاهای احداثی در پارک بانوان عنوان کرد.

وی افزود: برای پوشش این پارک و راحتی بانوان، دیوارهای اطراف سه متر ارتفاع خواهد داشت که همگی با گیاهان رونده پوشانده خواهند شد.

صفدری خاطرنشان کرد: ورودی پارک هم انتظامات مستقر خواهد بود و تمام موارد حفاظتی انجام خواهد شد و پس از ورودی رختکن قرار خواهد داشت و بانوان می توانند با پوشش راحت در محیط پارک فعالیت کنند.

انتهای پیام