• پنجشنبه / ۱ آبان ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۴
  • دسته‌بندی: مرکزی
  • کد خبر: 99080100306
  • خبرنگار : 50212

سبزی خبر داد:

سفر قریب الوقوع اعضای کمیسیون کشاورزی به ساوه و زرندیه

سفر قریب الوقوع اعضای کمیسیون کشاورزی به ساوه و زرندیه

ایسنا/مرکزی نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی از سفر قریب الوقوع اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس به ساوه و زرندیه خبر داد.

حجت الاسلام محمد سبزی یکم آبانماه در جلسه شورای اداری ساوه که به منظور قرعه کشی 2150 واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در این شهر برگزار شد، افزود: کم کاری برخی از مدیران درخصوص تامین مطالبات مردم موجب کاهش اعتماد عمومی به انقلاب و نظام خواهد شد. تولید سکونتگاه های غیرمجاز و برخی آسیب های اجتماعی نتیجه کم کاری برخی مدیران است.

وی در خصوص طرح اقدام ملی مسکن گفت: این طرح بستر قانونمند خانه دار شدن مردم را فراهم خواهد کرد و از ایجاد سکونتگاه های غیررسمی و نقاط حاشیه ای و تبعات آن جلوگیری خواهد کرد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در خانه ملت افزود: هر کس مسئول انجام وظایف قانونی خود است و امور باید از مجرای قانونی خود انجام شود. نباید با سیاسی کاری بخواهیم انجام وظایف قانونی را به نام خود تمام کنیم بلکه مهم انجام کار و رضایت مردم است و نباید به فکر مطرح کردن نام خود باشیم.

وی حل مشکل آب، ساماندهی راه ها بویژه راه روستای مرق - مرقکان، تسریع در تکمیل بیمارستان در حال احداث و ارتقای دانشکده به دانشگاه را از مطالبات مردم ساوه بیان کرد و از سفر قریب الوقوع کمیسیون کشاورزی مجلس در روزهای پایانی هفته آینده به ساوه و زرندیه خبر داد.

امام جمعه ساوه نیز در این جلسه دشمن شناسی را ویژگی بارز روحیه انقلابی گری دانست و  گفت: ملت ایران با اتحاد و انسجام و در اوج اقتدار، مکر دشمنان را با دشمن شناسی به خودشان بر می گردانند.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی افزود: باید بین خودی و دشمن تفاوت قائل بشیم و با تقویت بصیرت و دشمن شناسی توطئه ها را ناکام بگذاریم.

وی افزود: علم و فناوری موتور پیشران کشور است و ساوه به عنوان قطب فرهنگی و علمی نیازمند ارتقای دانشکده علوم پزشکی به دانشگاه است، همچنین احداث پارک علم و فناوری در ساوه به عنوان قطب صنعت ضرورت دارد تا فعالیت دانش بنیان تقویت و میزان اشتغال افزایش یابد.

انتهای پیام