• پنجشنبه / ۱ آبان ۱۳۹۹ / ۱۵:۳۹
  • دسته‌بندی: یزد
  • کد خبر: 99080100387
  • خبرنگار : 50220

مراجعان بومی کرونا به بیمارستان اردکان کاهش یافت

مراجعان بومی کرونا به بیمارستان اردکان کاهش یافت

ایسنا/یزد سرپرست بیمارستان ضیایی اردکان ضمن تشکر از مردم اردکان در مقابله همگانی با ویروس کرونا، گفت: با رعایت کامل پروتکل‌ها گذر از روزهای سخت را برای خود و دیگران آسان کنیم.

دکتر «محمدحسن صدرالدینی» امروز پنجشنبه در گفت‌وگو با ایسنا گفت: در روزهای اخیر شاهد افزایش چند برابری مراجعین به این مرکز بوده‌ایم ولی براساس برنامه‌ریزی انجام شده، تخت‌های بخش کرونا را از ۲۵ تخت به ۳۷ تخت افزایش داده‌ایم.

وی همچنین از تغییر کاربری بخش دیگری از بیمارستان به منظور آمادگی جهت بستری بیماران کووید ۱۹ در صورت نیاز خبر داد و گفت: البته در حال حاضر پرسنل زحمتکش این مرکز با وجود خستگی زیاد با تمام قوا در حال ارائه خدمات مطلوب به مراجعین عزیز هستند.

صدرالدینی تاکید کرد: از آنجایی که رسالت هر مرکز درمانی، پذیرش بی چون و چرای بیماران است، این بیمارستان نیز براساس اخلاق حرفه‌ای خود پذیرای بیماران مشکوک به کروناست؛ هرچند که خوشبختانه تعداد بستری اردکانی‌ها حاضر در بیمارستان با توجه به رعایت‌ پروتکل‌ها بسیار کمتر شده است‌.

رئیس بیمارستان ضیایی به کاهش بستری شهروندان اردکانی در این مرکز درمانی اشاره و عنوان کرد: قدردان مردم اردکان هستیم که با جدی گرفتن کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی یاری‌گر کادر درمان بودند.

وی همچنین از پیگیری‌ها و نظارت‌های مستمر مسئولان شهرستان و به ویژه همکاران زحمتکش شبکه بهداشت و درمان اردکان تقدیر و تشکر کرد.

صدرالدینی در پایان نیز اظهار کرد: به نظر می رسد موج سوم کرونا خیلی هولناک‌تر، عظیمتر و با دامنه عمیق‌تر از پیک‌های قبلی باشد لذا از کلیه شهروندان می‌خواهیم  خیلی بیشتر از قبل با رعایت پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک و پرهیز از حضور در تجمع ها و دورهمی‌های خانوادگی یاریگر کادر درمان باشند.

انتهای پیام