• پنجشنبه / ۱ آبان ۱۳۹۹ / ۱۸:۳۸
  • دسته‌بندی: چهارمحال و بختیاری
  • کد خبر: 99080100475
  • منبع : نمایندگی چهارمحال و بختیاری

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار:

موجودی انبارهای ذخیره گندم در چهارمحال‌وبختیاری قابل قبول است

موجودی انبارهای ذخیره گندم در چهارمحال‌وبختیاری قابل قبول است

ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: موجودی انبارهای ذخیره گندم در استان قابل قبول و گندم مورد نیاز از کشاورزان خریداری شده است.

الله‌کرم نصیری اول آبان‌ماه در جلسه آرد و نان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در سال‌جاری خرید تضمینی گندم از کشاورزان استان به خوبی توسط سازمان جهادکشاورزی انجام شد، اظهار کرد: موجودی انبارهای ذخیره گندم در استان قابل قبول است و مشکلی برای تامین گندم نداریم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه برای توزیع آرد در بین عشایر باید سامانه‌ای راه‌اندازی شود، عنوان کرد: در گام اول باید براساس سرشماری آمار عشایر به طور دقیق مشخص و سپس آرد بر اساس تعداد خانوار توزیع شود.

وی تاکید کرد: همچنین آرد توزیعی در بین خانوارهای روستایی نیز باید بر اساس سامانه صورت بگیرد، این کار موجب جلوگیری از انحراف آرد در توزیع می‌شود.

 نصیری در خصوص نحوه بازرسی از نانوایی‌های چهارمحال و بختیاری، خاطرنشان کرد: نانوایی‌های سطح استان موظف به نصب تابلوی اطلاع‌رسانی در خصوص ساعات شروع و پایان پخت نان، روز تعطیل نانوایی و قیمت نان هستند، این تابلو باید در معرض دید عموم قرار بگیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری در پایان تاکید کرد: آرد مازاد و صرفه‌جویی شده توسط نانوایی‌ها نباید در خارج از شبکه مگر در موارد خاص توزیع شود.

انتهای پیام