• پنجشنبه / ۱ آبان ۱۳۹۹ / ۱۹:۴۳
  • دسته‌بندی: اردبیل
  • کد خبر: 99080100492
  • منبع : نمایندگی اردبیل

آغاز پروژه‌های جدید قرارگاه خاتم در اردبیل

آغاز پروژه‌های جدید قرارگاه خاتم در اردبیل

ایسنا/اردبیل نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از آغاز پروژه‌های جدید از جمله ۴ پروژه غیرهم‌سطح شهری و تعریض جاده سرچم با همکاری قرارگاه خاتم در اردبیل و در آینده نزدیک خبر داد.

علی نیکزاد یکم آبان در نشست جمع‌بندی سفر یک‌روزه معاون وزیر کشور، معاون وزارت راه و شهرسازی، معاون فرودگاه‌های کشور و معاون قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) که با حضور استاندار اردبیل و نمایندگان استان برگزار شد، اظهار کرد: به‌زودی پروژه‌های جدید با همکاری قرارگاه خاتم از جمله ۴ پروژه غیرهم‌سطح شهری و تعریض جاده سرچم در اردبیل آغاز خواهد شد.

وی افزود: طبق اعلام قبلی، مقرر گردیده بود تا قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) به میزان ۵۰۰ میلیارد تومان با همکاری شهرداری اردبیل، پروژه عمرانی اجرایی نماید و در همین راستا، به‌زودی عملیات عمرانی ۴ پروژه غیرهم‌سطح شهری در اردبیل آغاز خواهد شد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین طبق رایزنی‌های صورت گرفته، در آینده نزدیک قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) پروژه‌های، مجموعه پسماند شهری اردبیل، کمربندی سوم اردبیل، بخشی از پروژه راه آهن اردبیل - میانه، تعریض جاده سرچم و همچنین جاده بیله‌سوار را با سرعت پیگیری خواهد کرد.

نیکزاد ادامه داد: امروز به‌همراه برخی از مسئولان، به بازدید از پروژه‌ی باند فرودگاه اردبیل پرداختیم که متاسفانه شاهد پیشرفت قابل قبولی نبودیم و این در حالی است که در سفر وزیر، مقرر شده بود تا این پروژه امسال به بهره‌برداری برسد.

وی ضمن انتقاد از این روند افزود: تمامی مسئولان این پروژه باید اهتمام بورزند و با کار شبانه‌روزی این پروژه را به پایان برسانند، چرا که با شرایط آب و هوایی اردبیل، پروازهای بسیاری دچار مشکل می‌گردند و این اصلا قابل قبول نیست.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: با هماهنگی صورت گرفته، ۵۰ دستگاه از اتوبوس‌های ناوگان شهری توسط سازمان دهیاری‌ها و شهرداری‌های کشور نوسازی خواهند شد.

به گزارش گروه دریافت ایسنل، هیاتی متشکل از علی نیکزاد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، معاونین وزارت کشور و وزارت راه‌وشهرسازی، معاون قرارگاه خاتم، معاون فرودگاه‌های کشور، استاندار اردبیل و مهندس بدری نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین صبح امروز وارد اردبیل شده و روند احداث پل قدس اردبیل، باند فرودگاه اردبیل، محله درویش‌آباد و محله عدالت‌آباد بازدید به‌عمل آوردند.

انتهای پیام