• جمعه / ۲ آبان ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۷
  • دسته‌بندی: اردبیل
  • کد خبر: 99080200691
  • منبع : نمایندگی اردبیل

همزمان با سراسر کشور انجام گرفت

برگزاری آزمون تامین نیروی انسانی شرکت کار و تامین در استان اردبیل


برگزاری آزمون تامین نیروی انسانی شرکت کار و تامین در استان اردبیل

ایسنا/اردبیل آزمون تامین نیروی انسانی شرکت کار و تامین همزمان با سراسر کشور توسط جهاد دانشگاهی در استان اردبیل برگزار شد.


مهران اوچی اردبیلی رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل در حاشیه بازدید از حوزه امتحانی دانشگاه پیام نور اردبیل در گفت‌وگو با ایسنا گفت: مرکز آزمون جهاددانشگاهی در راستای اهداف و وظایف سازمانی خود با هماهنگی سازمان تامین اجتماعی و همکاری شرکت کار و تامین جهت تامین نیروی انسانی مدیریت درمان تامین اجتماعی، این آزمون را برگزار می‌کند.
وی مشاغل مدنظر در این آزمون را کمک پرستاری، بهیاری، متصدی امور اداری، متصدی خدمات دارویی، منشی و راننده عنوان کرد و افزود: در این آزمون یک هزار و 422 نفر از سراسر کشور از طریق آزمون کتبی و مصاحبه جذب و به کار گیری خواهند شد.
اوچی اردبیلی با بیان اینکه این آزمون همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل در دو حوزه دانشگاه پیام نور در مرکز استان و شهرستان پارس‌آباد برگزار می‌شود، تصریح کرد: در سطح استان اردبیل نیز یک هزار و 37 نفر شرکت‌کننده داریم.
رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل خاطرنشان کرد: نتایج این آزمون نیمه دوم آبان ماه سالجاری از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی https://hrtc.ir/ به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

انتهای پیام