• شنبه / ۳ آبان ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۷
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 99080300998
  • منبع : نمایندگی همدان

برگزاری آزمون استخدامی تأمین اجتماعی در استان همدان

برگزاری آزمون استخدامی تأمین اجتماعی در استان همدان

ایسنا/همدان رئیس جهاددانشگاهی واحد همدان از برگزاری آزمون استخدامی شرکت کار و تأمین با همکاری جهاددانشگاهی خبر داد و گفت: آزمون استخدامی شرکت کار و تأمین وابسته به سازمان تأمین اجتماعی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در همدان برگزار شد.

علی کلانترنیا در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: افزون بر ۲۸ هزار نفر در سراسر کشور در این آزمون شرکت کردند که سهم استان همدان ۵۴۶ نفر است و پذیرفته شدگان در مجموعه‌های مدیریت درمان تأمین اجتماعی و ادارات کل بیمه‌ای در سراسر کشـور، به صـورت قرارداد موقت شرکتی جذب خواهند شد.

وی با بیان اینکه این شرکت از بین داوطلبان ۳۱ نفر را در استان همدان به‌کار خواهد گرفت، گفت: شرکت کار و تأمین در مشاغل منشی پزشکی، بهیار، کمک پرستار، متصدی خدمات اداری، متصدی خدمات عمومی و متصدی خدمات دارویی ۳۱ زن و مرد را در شهرستان های همدان، رزن، نهاوند، ملایر و تویسرکان به صورت موقت شرکتی استخدام خواهد کرد.

کلانترنیا با بیان اینکه ثبت نام آزمون استخدامی شرکت کار و تأمین ۳ تا ۱۲ مهرماه بود، تصریح کرد: آزمون در روز جمعـه دوم آبـان ۹۹ در کلیه مراکز استان ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی کننده در دانشگاه پیام نور واحد همدان برگزار شـد.

به گزارش ایسنا، نتایج این آزمون استخدامی حداکثر ظرف دو هفته آینده، از طریق سامانه hrtc.ir اعلام می شود.

انتهای پیام