• شنبه / ۳ آبان ۱۳۹۹ / ۰۹:۵۷
  • دسته‌بندی: علم و فناوری ایران
  • کد خبر: 99080301033
  • خبرنگار : 30057

فراخوان دانش‌بنیان‌ها برای ساخت گجت‌های غیرتهاجمی با هدف اندازه‌گیری گلوکز

فراخوان دانش‌بنیان‌ها برای ساخت گجت‌های غیرتهاجمی با هدف اندازه‌گیری گلوکز

فراخوانی برای حل نیاز تحقیقاتی در زمینه طراحی و ساخت گجت غیرتهاجمی اندازه‌گیری گلوکز با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی منتشر شد. 

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، با اعلام فراخوانی از سوی یکی از شرکت‌های دانش بنیان و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در زمینه ساخت گجت‌های غیر تهاجمی برای اندازه گیری گلوکز گروه‌های پژوهشی و فناور توانمند برای ارائه راه حل‌های فناورانه خود می‌توانند تا ۲۰ آبان ماه جاری پروپوزال خود را از طریق سایت صندوق نوآوری ثبت کنند.

هدف اصلی از انجام این پروژه تحقیقاتی بین‌رشته‌ای، طراحی و ساخت دستگاهی کم هزینه، دقیق و مورد اعتماد برای اندازه گیری غیر تهاجمی و پیوسته قند خون است که در فاز نخست این پروژه تحقیقاتی، الگوریتم یادگیری و شناسایی مدل برای داده‌های قند خون با خطای حداکثر ۱۰ درصد باید ارائه شود.

سپس سیگنال‌های دریافتی با روش‌های پیشرفته حذف نویز بهبود یابند و بهترین مدل بین داده‌ها و سیگنال‌ها شناسایی شود و مدل هوشی برای پیش بینی مدل برخط قند خون تدوین شود. در نهایت، سخت افزاری مبتنی بر میکیروکنترلر ARM طراحی شود.

در صورت توافق پروپوزال دهنده منتخب (مجری تحقیق) و شرکت دانش بنیان (متقاضی تحقیق) قرارداد سه جانبه‌ای بین «صندوق»، «متقاضی» و «مجری» منعقد خواهد شد که صندوق نوآوری و شکوفایی در قالب این قرارداد تا ۷۰ درصد از هزینه اجرای تحقیقات را به شکل بلاعوض به متقاضی پرداخت خواهد کرد.

این مبلغ به طور مرحله‌ای و متناسب با پیشرفت اجرای طرح در اختیار مجری قرار می‌گیرد.

علاقه‌مندان می‌توانند تا ۲۰ آبان‌ماه جاری پروپوزال خود را در قالب فایل WORD از طریق سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant ارسال کنند.

انتهای پیام