• شنبه / ۳ آبان ۱۳۹۹ / ۱۲:۳۶
  • دسته‌بندی: دین و اندیشه
  • کد خبر: 99080301217
  • خبرنگار : 71461

وبینار منطقه‌ای کنفرانس وحدت اسلامی شرق و جنوب شرق آسیا برگزار می‌شود

وبینار منطقه‌ای کنفرانس وحدت اسلامی شرق و جنوب شرق آسیا برگزار می‌شود

وبینار منطقه‌ای کنفرانس وحدت اسلامی با عنوان «همکاری‌های اسلامی در مواجهه با مصائب و بلایا» در حوزه کشورهای شرق و جنوب شرق آسیا (۸ آبان‌ماه) برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، وبینار منطقه‌ای کنفرانس وحدت اسلامی با عنوان «همکاری‌های اسلامی در مواجهه با مصائب و بلایا» در منطقه شرق و جنوب شرق آسیا با مشارکت و همکاری تعدادی از سازمان‌های مردم نهاد و شخصیت‌های حقیقی و حقوقی و رایزنی‌های فرهنگی ایران در منطقه و با سخنرانی بیش از پانزده نفر از اندیشمندان دانشگاهی و علمای اسلامی کشورهای مالزی، اندونزی، فیلیپین، تایلند، ژاپن، سنگاپور، میانمار، کره جنوبی، کامبوج، چین و تیمور شرقی و با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حمید شهریاری، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برگزار خواهد شد.

در این وبینار سخنرانان در خصوص ظرفیت‌های راهبردی جهان اسلام، نقش دانشمندان و نخبگان مسلمان و رسانه های جهان اسلام در مواجهه با بلایا و مصائب و تهدیدها و فرصت‌های فضای مجازی در عصر کرونا برای جوامع اسلامی به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

وبینار مذکور روز پنجشنبه ۸ آبان ماه ۹۹ مصادف با ۱۲ ربیع الاول ۱۴۴۲ و ۲۹ اکتبر۲۰۲۰ پس از مراسم افتتاحیه کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی ساعت ۱۲ به وقت تهران و بمدت ۳ ساعت به صورت (آنلاین) و در بستر نرم افزار زوم برگزار و به صورت مستقیم از فیسبوک رایزنی فرهنگی ج.ا.ایران در مالزی و همچنین فیسبوک شورای مشورتی سازمان های اسلامی مردم نهاد مالزی پخش خواهد شد.

گفتنی است؛ سی و چهارمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی از تاریخ هشتم الی سیزدهم آبان ماه سال جاری در قالب وبینارهای منطقه ای برگزار می گردد.

انتهای پیام/م