• شنبه / ۳ آبان ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۲
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 99080301252
  • خبرنگار : 50167

کشف زمین‌خواری میلیاردی در زنجان

کشف زمین‌خواری  میلیاردی در زنجان

ایسنا/زنجان فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: ۲ هکتار از اراضی منابع‌طبیعی به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در شهرستان زنجان که به‌ صورت غیرقانونی تصرف شده بود، رفع تصرف شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رحیم جهانبخش در رابطه با ماجرای کشف زمین‌خواری ۱۰ میلیاردی در زنجان، اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان طی شکایت اداره‌کل منابع‌طبیعی استان در خصوص تصرف اراضی ملی به متراژ ۲ هکتار واقع در یکی از روستاهای شهرستان زنجان، پیگیری موضوع را در دستور کار قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان زنجان، با بیان اینکه با ادامه پیدا کردن تحقیقات پلیس، مشخص شد یکی از ساکنان یکی از روستاهای شهرستان زنجان از مدت‌ها قبل اقدام به تصرف اراضی منابع‌طبیعی کرده بود، افزود: متهم شناسایی، دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی استان شد و اراضی مذکور رفع تصرف و در اختیار اداره‌کل منابع‌طبیعی استان زنجان قرار گرفت.

این مسئول با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش زمین‌های رفع تصرف شده را ۱۰ میلیارد ریال برآورد کردند، خاطرنشان ‌کرد: حفظ بیت‌المال، آزادسازی اراضی ملی و منابع‌طبیعی از دست متجاوزان و سودجویان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد.

انتهای پیام