• شنبه / ۳ آبان ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۸
  • دسته‌بندی: هرمزگان
  • کد خبر: 99080301296
  • منبع : نمایندگی هرمزگان

نماینده هرمزگان در مجلس شورای اسلامی:

نقش مؤثر اوقاف هرمزگان در اجرای رزمایش مواسات

نقش مؤثر اوقاف هرمزگان در اجرای رزمایش مواسات

ایسنا/هرمزگان نماینده هرمزگان در مجلس شورای اسلامی نقش اداره کل اوقاف استان را در اجرای رزمایش مواسات و همدلی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری، بسیار مؤثر عنوان کرد.

منصور آرامی، صبح امروز(سوم آبان ماه) در حاشیه مراسم توزیع هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی در قالب طرح «احسان ماندگار» و در راستای رزمایش کمک‌های مؤمنانه که توسط اداره کل اوقاف هرمزگان در امامزاده سید مظفر(ع) برگزار شد، در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن تبریک دهه وقف، اظهار کرد: هرمزگان از استان‌هایی است که در حوزه وقف فعالیت‌های بسیاری دارد، مردمش در این امر خداپسندانه و فرهنگی بسیار ورود می‌کنند و اداره کل اوقاف استان نیز توانسته کار خود را به نحو احسن انجام دهد و از این فریضه الهی حفاظت کند، آن را ترویج دهد و بهره‌برداری مناسبی در جهت اجرای نیات واقفین به عمل آورد.

وی افزود: اداره کل اوقاف همچنین در حوزه رزمایش مواسات و همدلی فعالیت گسترده‌ای را از محل موقوفات در سطح استان انجام داده است که جای تقدیر و تشکر دارد.

نماینده هرمزگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز نیز شاهد هستیم در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری، بسته‌های معیشتی بین افراد آسیب‌دیده از ویروس کرونا توزیع می‌شود و در راستای اهداف دینی نظام در شرایط اقتصادی موجود، اداره کل اوقاف توانسته است، تأثیرگذاری خود را داشته باشد.

انتهای پیام