• یکشنبه / ۴ آبان ۱۳۹۹ / ۰۸:۱۹
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 99080401640
  • منبع : نمایندگی مازندران

ستیز فرهنگی

ستیز فرهنگی

ایسنا/مازندران اهانت آشکار رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) باردیگر نقاب از چهره لیبرال دموکراسی غرب را در دشمنی تمام عیار با دین مبین اسلام کنار زد.

سخنان آقای مکرون در دفاع از آزادی بیان در غرب چنان سست بنیان است که کارنامه برجای مانده از آن ماهیت مزورانه سیستم معیوب  لیبرالی در دستگاه دیوانی فرانسه را چالش برانگیز می نمایاند و حقایق بی شماری را برملا می سازد.

اظهارات کودکانه مکرون  در حالی در رسانه های غوغاسالار غرب نشانه دموکراسی تلقی می شود که اساسا قوانین دولت فرانسه نقد آزادانه موضوعات تاریخی را برنمی تابد و تنبیه  اندیشمند برجسته آن کشور" روژه گارودی" که بخاطر یک سئوال نقادانه در باره هلوکاست به شدت مواخذه و تحت پیگرد قضایی قرار گرفت، گویای کارنامه مردود دولت متبوعش در این زمینه است.
 ‏واقعیت این است که اساس  لیبرال دموکراسی غرب بر ریا و نیرنگ و فریب اذهان عمومی و پرده پوشی استوار است و در شرایطی که افکار عمومی جهان بویژه در اروپا بسوی فرهنگ غنی اسلام و شعائر دینی گرایش پیدا کرده ، سردمداران غربی که آقای مکرون جزو کوچک آن است، عمق فروپاشی جریان فرهنگی رو به زوال خود را درک کرده و از این بابت عمیقا نگرانی دارند.
 ‏حال صرفنظر از کینه توزیهای بسیار وعلی الدوام غرب نسبت به دین مبین اسلام که هرگز تحت تاثیر تبلیغات مسموم و رسانه ای دنیاپرستان غربی مخدوش نخواهد شد، این سئوال جدی مطرح است که چرا دستگاه تبلیغاتی استکبار و دنباله های آن در این برهه تاریخی برحجم تلاشهای دین ستیزانه خود افزوده اند؟!
 ‏بی گمان اقبال فزآینده جوانان غربی به آیین ناب محمدی (ص)و تغییر جریان فکری نسل جوان در کشورهای اروپایی به نفع فرهنگ مانای اسلامی که پس از بیانیه راهبردی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی وامام المسلمین خطاب به جوانان اروپایی شدت یافت ،آژیر خطر را برای سردمداران کاخ الیزه ،ملکه لندن وسایر وابستگان سببی ترامپ به صدا درآورده و جیغ های امروز آنان نشانه استیصال و دریوزگی جرثومه های غرب است.
 ‏از سوی دیگر تحولات جهانی و مناسبات بین المللی بنحوی در حال گذر است که بواسطه رشد بیداری در نهاد انسانهای حقیقت جو در سراسر دنیا ،حاکمان نظام های سلطه قلمروی نقش آفرینی خود را در آینده از دست رفته می بینند واز این رو برای تنفس مصنوعی به پیکر نیمه جان لیبرال دموکراسی رسوای غربی ، شیوه ای مانند توهین به چهره منور و همیشه تابان پیامبر نور و رحمت که در بین همه ادیان آسمانی جایگاه برجسته ای دارد،را برای خود مجاز می دانند.
 ‏در گذر از رویدادهای تاریخ ساز اما نکته حائز اهمیت این است همانگونه که کفار صدر اسلام مانند ابوجهل و ابوسفیان و دیگران نتوانستند علی رغم تمامی توطئه ها و نیرنگهای خائنانه  کوچکترین خدشه ای به چهره نورانی بزرگترین سرمایه ایمانی و اعتقادی مسلمین یعنی پیامبر خاتم (ص) وارد آورند، دسیسه جدید مخالفان دین پایدار اسلام ناب در عصر حاضر نیز همانند صدر اسلام ناکام خواهد ماند و حقیقت روشن فرهنگ مانای اسلامی بر شیفتگان حق طلب در دنیای کنونی بیش از پیش آشکار خواهد شد و این مهم تحقق یافتنی است.
 ‏بهر روی با توجه به ماهیت منافقانه سیاست بازان غربی که برای دنیای امروز خود حقایق مسلم فطری و معنوی رانادیده می انگارند، ضرورت دارد مدافعان حریم ولایت و امامت در رسانه های بیدارگر اجتماعی وبویژه دیداری و شنیداری با عزمی راسخ و استوار وارد میدان شوند و با دفاع جانانه از رسول اعظم (ص) پدیدآورنده آیین رستگاری و سعادت بخش ، هجوم بی امان فرهنگی و تبلیغاتی شبکه های غربی را علیه مقدسات دیرپای اسلامی دفع و با اعراض ازهرگونه انفعال و وادادگی ، رسالت واقعی خود را در عرصه ستیز فرهنگی با جریان سلطه گر غربی به سرانجام برسانند.

 ‏عقیل امامی تحلیلگر مسائل سیاسی

انتهای پیام
 ‏