• یکشنبه / ۴ آبان ۱۳۹۹ / ۱۴:۴۱
  • دسته‌بندی: بوشهر
  • کد خبر: 99080401847
  • منبع : بوشهر

مجموع جان‌باختگان کرونا در بوشهر به ۶۸۸ ‏نفر رسید

مجموع جان‌باختگان کرونا در بوشهر به ۶۸۸ ‏نفر رسید

ایسنا/بوشهر دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۴ آبان ماه به عدد ۶۸۸ ‏رسیده است.

سعید کشمیری در حال حاضر ۳۰۰ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند، اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۱ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.

وی افزود: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۳۰ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۱۶ مورد مثبت قطعی بوده‌اند. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه ۳ نفر از همشهریانمان روزهای گذشته فوت‌ شده‌اند که تست کرونایشان امروز مثبت اعلام‌ شده است.

کشمیری اضافه کرد: موارد فوتی در رده سنی ۴۹ تا ۸۹ سال هستند که دارای بیماری زمینه‌ای دیابت، بیماری قلبی و عروقی و آسم بوده‌اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با بیان اینکه هم‌اکنون ۵۱ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند، افزود: از این تعداد در حال حاضر ۲۷ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۴۹۲۲ نفر بوده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر عنوان کرد: با ثبت موارد فوتی جدید، متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۴ آبان ماه به عدد ۶۸۸ ‏رسیده است.

‏انتهای پیام