• دوشنبه / ۵ آبان ۱۳۹۹ / ۰۹:۰۷
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: 99080502080
  • خبرنگار : 50187

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان:

‌در طرح اکرام ایتام، کمک‌های مالی مردم مستقیما به حساب بچه‌های یتیم واریز می‌شود

‌در طرح اکرام ایتام، کمک‌های مالی مردم مستقیما به حساب بچه‌های یتیم واریز می‌شود

ایسنا/کرمان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمان با بیان اینکه کارمندان برای مشارکت در طرح اکرام ایتام می توانند به آدرس ekram.emdad.ir مراجعه کنند، گفت: ۶۵۰۰ یتیم در استان کرمان حامی ندارند و ۶۳۰۰ یتیم داریم که درآمد ماهیانه آنها کمتر از ۱۰۰ هزار تومان است و انتظار داریم کارمندان و همه کسانی که توانائی دارند این بچه ها را فراموش نکنند.

"یحیی صادقی" صبح امروز پنجم آبان ماه در جلسه شورای اداری استان کرمان با اشاره به طرح "هر کارمند حامی یک فرزند معنوی" اظهار کرد: فرزندان ایتام شرایط سختی را می گذرانند و وضعیت خانواده ها و بچه های یتیم نامناسب است.

وی با قدردانی از همراهی مردم استان کرمان افزود: در دو طرح ایران همدل و رزمایش کمک مومنانه مردم استان کرمان ۵۵ میلیارد تومان کمک کردند و استان کرمان در این زمینه و همچنین در جمع آوری زکات رتبه برتر را کسب کرد.

صادقی با اشار به اینکه از همه درخواست دارم ایتام را فراموش نکنند، گفت: طرح اکرام یکی از مردمی ترین و شفاف ترین طرح هاست که پول مستقیما به حساب بچه های یتیم واریز می شود و هیچ شائبه ای در این موضوع وجود ندارد.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با بیان اینکه ۱۹ هزار و ۹۵۰ فرزند یتیم و محسنین در استان داریم که طرح محسنین ویژه بچه های تحت پوشش کمیته امداد است که خانواده آنها از هم پاشیده است افزود: ۶۵۰۰ یتیم در استان کرمان حامی ندارند و ۶۳۰۰ یتیم داریم که درآمد ماهیانه آنها کمتر از ۱۰۰ هزار تومان است و انتظار داریم کارمندان و همه کسانی که توانائی دارند این بچه ها را فراموش نکنند.

به گزارش ایسنا، در این جلسه لوح تقدیر از سوی رییس شورای عالی زکات به نماینده ولی فقیه در استان کرمان و همچنین مدیرکل کمیته امداد استان به مناسبت کسب رتبه نخست کشور در جمع آوری زکات اهداء شد.

انتهای پیام