• دوشنبه / ۵ آبان ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۹
  • دسته‌بندی: فرامنطقه ای
  • کد خبر: 99080502101
  • خبرنگار : 71415

فیفتی سنت: دونالد ترامپ به درک برود!

فیفتی سنت: دونالد ترامپ به درک برود!

خواننده رپ سیاهپوست مشهور آمریکایی که قبلا از نامزدی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حمایت کرده بود اعلام کرد که از این حمایتش منصرف شده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، "کرتیس جیمز جکسون" ملقب به "فیفتی سنت" (۵۰Cent) بعد از آنکه چلسی هندلر، دوست دختر سابقش، به او یادآوری کرد که "فردی سیاهپوست است و از او می‌خواهد که سر عقل بیاید" دست از حمایتش از نامزدی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر برداشت.

این موزیسین نیویورکی گفت هرگز ترامپ را دوست نداشته است و ادعا کرد که رئیس جمهور آمریکا "من را فریب داد".

این خواننده رپ در توئیتی در واکنش به حرفهایی که هندلر در مصاحبه‌ای با ان.بی.سی زده بود، عنوان کرد:" دونالد ترامپ به درک برود. من هرگز او را دوس نداشتم. تا آنجایی که می‌دانم او من را فریب داده و دوست من آنجل فرناندز را به کشتن داد اما این بخشی از تاریخ است LOL".

دوست دختر سابق این خواننده رپ در مصاحبه‌ای گفت می‌خواهد به "دوست پسر سابق مورد علاقه‌اش" یادآوری کند که "او نمی‌تواند به دونالد ترامپ رای دهد" زیرا او یک آفریقایی-آمریکایی است و حمایت این خواننده رپ از نامزد جمهوریخواهان "نباید مردم آمریکا را تحت تاثیر قرار دهد" چون او تنها "به فکر جیب خودش است".

این زن ادامه داد: او نمی‌خواهد ۶۲ درصد مالیات بپردازد زیرا نمی‌خواهد لقبش به جای فیفتی سنت (۵۰Cent) به توئنتی سنت (۲۰Cent) تبدیل شود! من به او یادآور میشوم که شخصی سیاهپوست بوده بنابراین نمی‌تواند به دونالد ترامپ رای بدهد و نباید روی کلیت مردمی که ممکن است به حرف او گوش کنند تاثیر بگذارد زیرا تنها به فکر جیب خودش است.

انتهای پیام