• دوشنبه / ۵ آبان ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۶
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99080502191
  • خبرنگار : 30054

با محصولات شیائومی خانه هوشمند خود را بسازید!

با محصولات شیائومی خانه هوشمند خود را بسازید!

سایت مای شیائومی با عنوان فروشگاه شیائومی در ایران مدتی است که فعالیت خود را آغاز کرده و در همین مدت کوتاه محصولات متنوع و جذابی را به فروشگاه اضافه کرده است.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام مای شیائومی، عموم کاربران برند شیائومی را با گوشی موبایل می شناسند اما شیائومی به طرز عجیبی علاقه دارد هر وسیله ای که می بینید هوشمند کند! البته هنوز بعضی وسایل مانند حوله را نتوانسته هوشمند کند اما فعلا تصمیم گرفته، به همین شکل غیرهوشمند نیز آن را تولید کند.

اکثر سایت ها و فروشگاه های ایرانی فقط موبایل این برند را برای فروش عرضه می کنند اما ما در سایت مای شیائومی علاوه بر تمرکز بر گوشی های شیائومی، دیگر محصولات جذاب این برند را هم در دسترس کاربران قرار می دهیم.

یکی از محصولات جذابی که اخیرا به مای شیائومی اضافه شده، پرینتر جیبی شیائومی است. بله درست شنید پرینتر جیبی! این پرینتر که دارای باطری است و شارژ می شود با بلوتوث به گوشی شما متصل شده و روی کاغذ گلاسه عکس مورد نظر شما را چاپ می کند!

جالبی این پرینتر به همین جا خلاصه نمی شود، شما با نرم افزاری که روی موبایل نصب است می توانید یک ویدیو برای هر عکس در نظر بگیرید تا زمانی که دوربین موبایل را روی عکس قرار دادید ویدیوی متناظر با آن همراه با صدا برای شما پخش شود.

پرینتر جیبی یکی از میلیونها محصول جذاب شیائومی است که اکنون در فروشگاه مای شیائومی موجود است. محصولات زیادی به مرور به سایت مای شیائومی اضافه خواهند شد که کمک می کنند به شما زندگی راحت تری داشته باشید.

تخفیف های شگفت انگیز سایت مای شیائومی را از دست ندهید!

انتهای رپرتاژ آگهی