• دوشنبه / ۵ آبان ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۶
  • دسته‌بندی: اردبیل
  • کد خبر: 99080502253
  • منبع : نمایندگی اردبیل

یک مسئول خبر داد

امدادرسانی به 147 نفر حادثه دیده در مهر ماه سال جاری

امدادرسانی به 147 نفر حادثه دیده در مهر ماه سال جاری

ایسنا/اردبیل معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: عوامل جمعیت هلال احمر استان طی مهر ماه سال جاری به 147 نفر حادثه دیده در حوادث مختلف امدادرسانی کردند.

 بهزاد نواختی مقدم آبان با بیان این مطلب اظهار کرد: در این مدت 115 نفر در حوادث جاده ای، 15 نفر در سیل و آبگرفتگی، 10 نفر در حوادث کوهستان، 4 نفر در حوادث خدمات حضوری، 2 نفر در حوادث شهری و یک نفر در حوادث دریایی- ساحلی دچار حادثه شده بودند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل با اشاره به امدادرسانی به 29 حادثه در ماه مهر اضافه کرد: 22 مورد حادثه جاده ای، 2 مورد حادثه کوهستان، یک مورد حادثه دریایی- ساحلی، یک مورد حادثه آتش سوزی جنگل و مرتع، یک مورد حادثه سیل و آبگرفتگی، یک مورد حادثه شهری و یک مورد خدمات حضوری در مهر ماه توسط جمعیت هلال احمر استان امدادرسانی شده است.

نواختی مقدم با بیان اینکه در این حوادث 59 نفر مصدوم شده بودند، اظهار کرد: 57 نفر در حوادث جاده ای، یک نفر در حادثه کوهستان و یک نفر در حادثه شهری مصدوم شده بودند که از این تعداد 9 نفر به مراکز درمانی انتقال و 2 نفر به صورت سرپایی توسط عوامل جمعیت هلال احمر استان امدادرسانی شدند.

وی اضافه کرد: جمعیت هلال احمر استان اردبیل در این مدت با به کارگیری 39 تیم عملیاتی، 149 نفر/روز نیروی عملیاتی، 51 دستگاه/روز خودروی امدادی به ارائه خدمات پرداختند.

انتهای پیام