• دوشنبه / ۵ آبان ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۵
  • دسته‌بندی: سینما و تئاتر
  • کد خبر: 99080502437
  • خبرنگار : 71454

رونمایی از تیزر فیلم برادران محمودی به بهانه بوسان

رونمایی از تیزر فیلم برادران محمودی  به بهانه بوسان

همزمان با نمایش «مردن در آب مطهر» در جشنواره بوسان تیزر فیلم که توسط محمد واحد ساخته شده است، رونمایی و منتشر شد.

به گزارش ایسنا، «مردن در آب مطهر» به نویسندگی و کارگردانی نوید محمودی و تهیه کنندگی جمشید محمودی که در بخش پنجره ای به سینمای آسیای جشنواره بوسان انتخاب شده‌، یکی از شش فیلم نامزد دریافت جایزه «کیم جو سئوک» این این رویداد سینمایی نیز است. 

نوید محمودی کارگردان این فیلم روز سه شنبه (۶ آبان ماه) پس از نمایش فیلم بصورت انلاین در جلسه  پرسش و پاسخ به سولات مخاطبان جشنواره بوسان پاسخ خواهد داد.

پیش از این برادران محمودی با فیلم های «چند متر مکعب عشق» ، «رفتن» ، «رونا مادر عظیم» و «هفت و نیم» در این جشنواره حضور داشته اند که جمشید محمودی برای فیلم «رونا مادر عظیم» جایزه بهترین فیلم بخش کیم  و نوید محمودی جایزه ویژه هیات داوران را برای کارگردانی فیلم «رفتن» از جشنواره بوسان دریافت کرده اند.

علی شادمان، ندا جبرائیلی، متین حیدرنیا ، صدف عسگری و سوگل خلیق علیرضا آرا، امیررضا رنجبران، خیام وقار ، پیمان مقدمی،مهتاب جعفری ،فرید اسحاقی، فاطمه شکری، محیا رضایی ،فاطمه میرزایی و علیرضا مهران بازیگران این فیلم هستند.

بیست و پنجمین جشنواره فیلم بوسان با دو هفته تاخیر نسبت به تاریخ اصلی به دلیل شیوع ویروس کرونا و در مقیاسی کوچکتر از تاریخ ۲۱ اکتبر (۳۰ مهر) آغاز شده و تا ۳۰ اکتبر (۹ آبان) ادامه خواهد داشت. 

انتهای پیام