• دوشنبه / ۵ آبان ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۱
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: 99080502539
  • خبرنگار : 50190

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان خبر داد

افزایش ۱۰ درصدی مصرف گاز در استان کرمان

افزایش ۱۰ درصدی مصرف گاز در استان کرمان

ایسنا/کرمان مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان گفت: با احتساب افزایش تعداد مشترکان جدید صنعتی و خانگی، طی ۶ ماهه نخست سال‌جاری شاهد افزایش میزان مصرف گاز طبیعی در استان کرمان نسبت به مدت مشابه سال گذشته می باشیم.

"منوچهر فلاح" در تشریح جزییات این خبر ضمن اشاره به بهره مندی ۷۵ درصدی خانوارهای تحت پوشش گاز طبیعی استان گفت: در ۶ ماهه نخست سال جاری ۴ میلیارد  و ۲۵۲ میلیون مترمکعب گاز در استان کرمان مصرف شد که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته معادل ۳۱۶ میلیون متر مکعب افزایش داشته است.

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان افزود: دربازه زمانی ۶ ماهه نخست سال ۹۹ تعداد ۱۴ هزار مشترک جدید صنعتی و خانگی پذیرش شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته تعداد هزار مشترک بیشتر جذب گردیده و این افزایش مشترکین در استان سبب افزایش مصرف شده به گونه ای که رشد ۱۰ درصدی تعداد مشترکین استان و در نتیجه افزایش ۱۰ درصدی میزان مصرف را در استان را داشته ایم.

وی به نزدیک شدن فصول سرد پاییز و زمستان اشاره و  افزود: تمهیدات لازم شامل تعمیرات اساسی ایستگاه ها، بررسی تاسیسات و خطوط شبکه گازرسانی استان به طور کامل انجام شده و امیدواریم با مشارکت و همکاری مردم در موضوع مصرف صحیح و بهینه گاز طبیعی همانند سال گذشته از روزهای سرد به گرمی عبور کنیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان در پایان خاطر نشان کرد: در کنار توسعه کمّی شبکه گازرسانی در استان، افزایش کیفیت خدمت‌رسانی و رضایتمندی مشترکان نیز به‌طور مستمر در دستور کار این شرکت قرار دارد و مشترکین در صورت بروز هرگونه مشکل با سامانه ۱۹۴ که به صورت شبانه روز پاسخگوی مشترکین می‌باشد، تماس حاصل کنند.

انتهای پیام