• چهارشنبه / ۷ آبان ۱۳۹۹ / ۰۸:۱۰
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 99080703903
  • خبرنگار : 90111

فلیک: با شایستگی پیروز شدیم

فلیک: با شایستگی پیروز شدیم

سرمربی بایرن مونیخ تیمش را شایسته کسب پیروزی در دیدار برابر لوکوموتیو دانست البته اعتراف کرد که این پیروزی به راحتی به دست نیامد.

به گزارش ایسنا و به نقل از کیکر، بایرن مونیخ در دومین بازی خود در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا هم توانست به پیروزی برسد.

بایرن که در دیدار نخست اتلتیکو را با اقتدار شکست داد در دیدار دوم به مصاف لوکوموتیو رفت و توانست به پیروزی ۲ بر یک دست پیدا کند تا از همین حالا تا حدود زیادی صعودش را به دور بعد قطعی کند.

هانس فلیک بعد از بازی به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت. سرمربی بایرن مونیخ گفت: طبیعتا از کسب پیروزی و نتیجه به دست آمده خوشحال هستیم به ویژه اینکه پیروزی در یک بازی سخت به دست آمد. برای رسیدن به پیروزی تلاش زیادی از خود نشان دادیم. تولیسو در این بازی بسیار خوب بود و تلاش زیادی از خود نشان داد.

او ادامه داد: این پیروزی به سختی به دست آمد. تیم حریف بازی شجاعانه ای را در خانه به نمایش گذاشت و به دنبال کسب امتیاز بود اما خوشبختانه این ما بودیم که توانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم.

فلیک در پایان گفت: لوکوموتیو در کارهای دفاعی خود بود و برنامه خاصی روی ارسال های بلند داشت. آنها چند بار دروازه ما را تهدید کردند. در کل براین باور هستم که ما با شایستگی به پیروزی دست پیدا کردیم و مستحق این پیروزی هم بودیم هر چند که اذیت شدیم.

انتهای پیام