• چهارشنبه / ۷ آبان ۱۳۹۹ / ۰۹:۵۹
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 99080704028
  • منبع : نمایندگی مازندران

جولان پر قدرت کرونا در مازندران

جولان پر قدرت کرونا در مازندران

ایسنا/مازندران رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی و عادی انگاری کرونا سبب شد وضعیت کووید ۱۹ در کشور به سمت شرایط بحرانی پیش رود تا جایی تهران را به مدت یک هفته به تعطیلی و محدودیت کشاند،اما در مازندران چندین ماه است وضعیت قرمز بوده و شرایط بحرانی در بیمارستان ها حکم فرماست و اکنون ۷۵۶ بیمار کرونایی در بیمارستان های ین استان بستری هستند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران،سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۱۳ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

 وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۱۱۲ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۵۹۴ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، تصریح کرد: از این تعداد ۱۴۱ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین ‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۱۶۲ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۳۰ بیمارجدید بستری و ۲۲ بیمارهم ترخیص شدند و ۳۸ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش ایسنا، در حال حاضر ۷۵۶بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

انتهای پیام