• چهارشنبه / ۷ آبان ۱۳۹۹ / ۱۰:۱۴
  • دسته‌بندی: آذربایجان غربی
  • کد خبر: 99080704050
  • منبع : نمایندگی آذربایجان غربی

نماینده مردم ارومیه در مجلس:

رفع مشکلات کشاورزی ارومیه در دستور کار است

 رفع مشکلات کشاورزی ارومیه در دستور کار است

ایسنا/آذربایجان غربی نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتقاد به پرورش استعداد های داخلی از راه های رونق تولید ملی است.

وحید جلال زاده در گفت وگو با ایسنا با اشاره به اینکه از جمله دلایل عدم پاگیری تولید ملی فساد ورانت در این حوزه است، تصریح کرد: دولت و ملتی می تواند به جهش تولید برسد و تولید ملی خود را رشد دهد که تفکر تولید ملی داشته باشد.

جلال زاده یاد آورشد: تولید ملی یک تفکر بوده و بیش ازآن که یک موضوع اقتصادی باشد یک موضوع اجتماعی و فرهنگی است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی بااشاره به اینکه وابستگی اقتصاد کشور به نفت از جمله دلایل دیگر وضعیت فعلی اقتصاد و تولید ملی است، اظهار کرد: برای حمایت از تولید ملی باید به ظرفیت و پتانسیل داخل توجه شود.

وی ادامه داد: فرهنگ سازی دربین مردم برای استفاده از کالای ایرانی با کیفیت باید مورد توجه قرار گیرد تا همچون کشورهای پیشرفته مردم بیشتر راغب به استفاده از کالای داخلی باشند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی بااشاره به برگزاری جلسات قرارگاه کشاورزی به منظور رفع مشکل و دغدغه کشاورزی ارومیه افزود: جلسات متعددی با نخبگان علمی واجرایی ارومیه برگزار و مشکلات اقتصادی و اشتغال ارومیه بررسی شده تا دغدغه و اولویت اصلی در مرکز استان که قطب کشاورزی است، رفع شود.

انتهای پیام