• چهارشنبه / ۷ آبان ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۳
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 99080704155
  • خبرنگار : 50031

برپایی نمایشگاه توانمندی‌های مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی فارس

برپایی نمایشگاه توانمندی‌های مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی فارس
نمایشگاه توانمندی‌های بسیج دانشجویی فارس

ایسنا/فارس نمایشگاه توانمندی‌ها و معرفی مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی استان فارس با حضور مسئولان در مجتمع ولایت علوم پزشکی شیراز افتتاح شد.

صبح چهارشنبه ۷ آبان، نمایشگاه توانمندی‌ها و معرفی مراکز تحقیقاتی بسیج دانشجویی فارس با هدف تسهیل مسیر تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری با حضور معاون پژوهش و فناوری سازمان بسیج دانشجویی کشور، در محل مجتمع ولایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز افتتاح و همزمان از برخی اختراعات دانشجویان بسیجی رونمایی شد.

به گزارش ایسنا، همزمان با این برنامه، جلسه هم‌اندیشی معاونان پژوهشی دانشگاه‌های استان فارس و دانشجویان برگزار و فصلنامه "نما فارس" (نظام مسائل استان فارس) نیز رونمایی شد.

مرکز شتاب دهنده تحقیقات و فناوری نوین صنایع غذا و دارو با مدیریت مژگان حاجی‌زمانی، مرکز تحقیقاتی نوآوران دانشکده دامپزشکی دانشگاه شیراز با مدیریت  علی‌رضا جلیلی، مرکز تحقیقاتی ویرا (در حوزه نفت و پتروشیمی) با مدیریت مهدی رضوی فرد، مرکز تحقیقات و فناوری دانشجویی پزشکی و علوم نوین با مدیریت مریم اسدی، مرکز تحقیقات خانواده با مدیریت منیره افشین پور، هسته های علمی دانشگاه شهید باهنر شیراز و دانشگاه فیروزآباد، از مراکز شرکت کننده در این نمایشگاه هستند.

براساس این گزارش، با توجه به لزوم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، این نمایشگاه با تعداد معدودی از هسته‌های علمی- دانشجویی فعال در دانشگاه‌های استان فارس برپا شده است.

انتهای پیام