• شنبه / ۱۰ آبان ۱۳۹۹ / ۲۳:۵۰
  • دسته‌بندی: اصفهان
  • کد خبر: 99081006480
  • منبع : نمایندگی دانشگاه اصفهان

استاندار اصفهان:

برخی مشاغل و مراکز اصفهان از ۱۴ آبان تعطیل می‌شود

برخی مشاغل و مراکز اصفهان از ۱۴ آبان تعطیل می‌شود

ایسنا/اصفهان استاندار اصفهان با اشاره به شیب صعودی تعداد بستری و مرگ و میر بر اثر کرونا در استان، گفت: فعالیت‌های گروه سه و چهار مانند ورزشگاه‌ها، قهوه خانه‌ها و مراکز آموزشی ۲۵ مرکز استان از جمله اصفهان از چهارشنبه ۱۴ آبان به مدت ۱۰ روز تعطیل خواهند شد.

عباس رضایی در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که با حضور رییس جمهور از طریق ویدیو کنفرانس برگزار شد، گفت: جزییات بیشتری از تعطیلی مشاغل در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: هفته گذشته برای ۴۳ شهرستان کشور به دلیل افزایش ابتلا به کرونا محدودیت‌هایی اعمال شد که شهرستان‌های خوانسار، سمیرم، شاهین شهر و میمه، گلپایگان و نجف آباد از استان اصفهان جز این شهرستان‌ها بودند.

استاندار اصفهان تصریح کرد: در جلسه امروز برای ۴۶ شهرستان فعالیت‌های گروه ۲، ۳ و ۴ به مدت یک هفته تعطیل شود که به زودی آمار شهرستان‌های مشمول این تعطیل در استان اصفهان اعلام می‌شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری اصفهان، وی با اشاره به دستور مقام معظم رهبری برای تشکیل قرارگاه به منزله اجرایی کردن مصوبات ستاد ملی کرونا گفت: مسئولیت این قرارگاه برعهده وزارت کشور به منظور ضرورت هماهنگی با استان‌ها است.

رضایی اظهار کرد: متاسفانه شیب صعودی تعداد بستری و مرگ و میر بر اثر کرونا در استان را شاهد هستیم از این رو از مردم استان می‌خواهم در همه زمینه‌ها به ویژه رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهتمام لازم را داشته باشند.

به گفته وی، فرهنگ عمومی رعایت پروتکل‌های بهداشتی را باید تسری دهیم در غیر این صورت مشکل کرونا حل نخواهد شد.

استاندار اصفهان اظهار کرد: ابتلا به کرونا عیب و ننگ نیست و از مردم می‌خواهم در صورت ابتلا به این بیماری برای سلامتی خود، خانواده و جامعه این موضوع را کتمان نکنند تا از سرعت انتقال ویروس جلوگیری شود.

انتهای پیام