• چهارشنبه / ۱۹ آذر ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۸
  • دسته‌بندی: همدان
  • کد خبر: 99091914681
  • منبع : نمایندگی همدان

مدیرکل راه وشهرسازی استان:

عملیات اجرایی طرح مسکن ملی در همدان آغاز شد

عملیات اجرایی طرح مسکن ملی در همدان آغاز شد

ایسنا/همدان مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از آغاز عملیات اجرایی پروژه ۶۰۹ واحدی در شهرک شهید بهشتی شهر همدان در طرح اقدام ملی تولید مسکن خبر داد.

داریوش حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن در استان همدان، اظهار کرد: اجرای طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای همدان و ملایر که بالای ۱۰۰ هزار نفر جمعیت دارند، بر عهده ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) است.

وی تصریح کرد: عملیات اجرایی و تجهیز کارگاه پروژه ۶۰۹ واحدی حصار حاج شمسعلی واقع در شهرک شهید بهشتی و ۱۰۴ واحدی شهرک مدنی در زمینی به مساحت ۸۰ هزار مترمربع توسط جهاد نصر مرکزی که از پیمانکاران تحت قرارداد ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به عنوان کارگزار این اداره کل بوده، آغاز شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان خاطرنشان کرد: اراضی دیگری در شهرک شهید مدنی برای احداث مسکن ملی به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) واگذار شده است که به زودی عملیات ساخت این پروژه‌ها توسط همین پیمانکار آغاز خواهد شد.

حسینی با تأکید بر اینکه خرید و فروش طرح اقدام ملی تولید مسکن غیرقانونی است، افزود: هر گونه سوءاستفاده افراد سودجو از این موضوع باعث لغو و سلب امتیاز واگذار کننده است و این افراد تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام