• دوشنبه / ۲۹ دی ۱۳۹۹ / ۱۶:۲۲
  • دسته‌بندی: ادبیات و کتاب
  • کد خبر: 99102921487
  • خبرنگار : 71573

انتصاب معاون پژوهش و برنامه‌ریزی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی

انتصاب معاون پژوهش و برنامه‌ریزی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی

سرپرست سازمان انتشارات جهاددانشگاهی طی حکمی توحید اسدی را به عنوان معاون پژوهش و برنامه‌ریزی این سازمان منصوب کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، در حکم حامد علی‌اکبرزاده، سرپرست سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، خطاب به توحید اسدی آمده است: «انتظار می‌رود با تلاش مجاهدانه، بهره‌گیری از توانمندی همکاران و استفاده از ظرفیت‌های موجود تمام همت خویش را در انجام وظایف محوله، اجرای طرح‌های نوآورانه و ارتقای کیفی فعالیت‌های سازمان به کار بندید.

ایجاد فضای صمیمی و ایمانی، تعامل سازنده با سایر بخش‌ها، ارتباط مستمر و هماهنگی با شعب سازمان در سراسر کشور و افزایش بهره‌وری، اثربخشی در فعالیت‌های حوزه پژوهش و برنامه‌ریزی از دیگر اموری است که باید مورد توجه قرار بگیرد.»

توحید اسدی مقطع کارشناسی خود را در دانشگاه علامه طباطبایی و مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری را در دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران گذرانده است. او در مقطعی نیز به عنوان پژوهشگر مهمان در دانشگاه زوریخ فعالیت داشته است. تألیف کتاب و انتشار چندین مقاله در ژورنال‌های بین‌المللی، انجام مصاحبه با رسانه‌های داخلی و خارجی، بیش از یک دهه فعالیت در حوزه اخبار بین‌الملل خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عضویت در انجمن‌ها و هیأت تحریریه مجلات علمی و دبیری چند جشنواره و رویداد پژوهشی از جمله فعالیت‌های اوست.

انتهای پیام