• چهارشنبه / ۱ بهمن ۱۳۹۹ / ۰۱:۱۴
  • دسته‌بندی: تجسمی و موسیقی
  • کد خبر: 99110100013
  • خبرنگار : 71548

از صورت‌های هزاره تا آثار کامبیز درم‌بخش

از صورت‌های هزاره تا آثار کامبیز درم‌بخش

گالری هو که هفته گذشته به مدت دور روز میزبان نمایشگاه «صورت‌های هزاره» بود، پنجشنبه و جمعه این هفته نمایشگاهی از منتخب آثار کامبیز درم‌بخش برگزار می‌کند.

نمایشگاه دو روزه تماشای صورت‌های هزاره با تازه‌ترین پاپیه ماشه‌های علیخان عبداللهی هفته گذشته در گالری هو برگزار شد و نمایش آنلاین آن هنوز ادامه دارد. این نمایشگاه شامل هشت قطعه نیم تنه بانو، شیر و بز بود.

پونه ندایی، مدیر این گالری در گفت‌وگویی با ایسنا درباره این نمایشگاه توضیح داد: همانگونه که می دانید در یک سال گذشته فعالیت مراکز هنری همانند گالری ها به حداقل رسیده است و گالری هو نیز از این امر مستثنا نبوده است. ما نیز بعد از گذشت چند ماه از برگزاری نمایشگاه‌های آنلاین به این نتیجه رسیدیم که نمایشگاهی حضوری با آثاری از علیخان عبداللهی و با رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی برگزار کنیم. علت دو روزه بودن نمایشگاه‌ها نیز به دلیل رعایت همین پروتکل‌ها است. 

او ادامه داد: نمایشگاه تماشای صورت‌های هزاره شامل نیم تنه‌های بانو، شیر و بز بود. به طور کلی آقای عبداللهی هنرمندی خلاق است که بیش از دو دهه است به ایران مهاجرت کرده و در این دو دهه که در ایران بوده تقریباً می‌توان گفت بیشتر زمان خود را به هنر مجسمه‌سازی مشغول بوده است. او که نگهبانی یک ساختمان اداری را بر عهده دارد همزمان مشغول خلق آثار هنری است. 

ندایی همچنین اعلام کرد که گالری هو پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم بهمن ماه) میزبان نمایشگاه منتخب آثار کامبیز درم‌بخش، هنرمند پیشکسوت کارتونیست است. 

انتهای پیام