• چهارشنبه / ۱ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۲
  • دسته‌بندی: اردبیل
  • کد خبر: 99110100602
  • منبع : نمایندگی اردبیل

با رعایت پروتکل‌های بهداشتی؛

تالارهای اردبیل با ظرفیت 30 درصد مجاز به فعالیت هستند

تالارهای اردبیل با ظرفیت 30 درصد مجاز به فعالیت هستند

ایسنا/اردبیل فرماندار اردبیل گفت: تالارها با ظرفیت ۳۰ درصد و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در شهرستان اردبیل مجاز به فعالیت هستند.

مسعود امامی یگانه در بازدید از روند رعایت دستور العمل های بهداشتی در تالارها اظهار کرد:  باتوجه به مصوبه ستاد کرونا در شهرستان اردبیل تالارهای پذیرایی با ظرفیت ۳۰ درصد ظرفیت مجاز به فعالیت هستند و تا ساعت ۲۰ و۳۰ دقیقه شب می توانند خدمات ارائه دهند.

فرماندار اردبیل ادامه داد: از مردم و متصدیان تالارها تقاضا داریم دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذار اجتماعی را به دقت رعایت کنند چرا که وضعیت فعلی شکننده بوده و با هرگونه بی توجهی به دستورالعمل امکان بازگشت به شرایط پرخطر و تعطیلی دوباره را دارد .

وی گفت: غذاخوری‌ها و  رستوران نیز حداکثر با ظرفیت ۵۰ درصد ظرفیت و بارعایت دستورالمعل بهداشتی مجاز به فعالیت هستند ونظارت‌ها بر این مراکز نیز تشدید می شود .

امامی یگانه با اشاره به اینکه تردد شبانه در شهر اردبیل نیز ازساعت ۲۱ تا ۴ صبح همچنان ممنوع است، خاطرنشان کرد: به غیر از استان‌های گیلان، مازندران و گلستان تردد به سایراستان‌ها نیاز به مجوز ندارد و برای تردد ضروری به این سه استان همشهریان می توانند بامراجعه به فرمانداری و ارایه مدارک مبنی بر ضرورت سفر مجوز دریافت کنند.

وی خاطر نشان کرد: برای روزهای پنجشنبه و جمعه و ایام منتهی به تعطیل به استان گیلان مجوز صادر نمی شود.

انتهای پیام