• پنجشنبه / ۲ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۶
  • دسته‌بندی: مجلس
  • کد خبر: 99110201203
  • خبرنگار : 71565

بازدید فراکسیون ورزش مجلس از فدراسیون والیبال

بازدید فراکسیون ورزش مجلس از فدراسیون والیبال

فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از فدراسیون والیبال و گفت و گو با رییس فدراسیون در جریان اهداف و برنامه های این فدراسیون قرار گرفتند.

به گزارش ایسنا، محمد مهدی فروردین رییس فراکسیون ورزش، رضا حاجی‌پور رییس کمیته والیبال و بسکتبال فراکسیون ورزش و اعضای فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی ضمن حضور در فدراسیون والیبال و بازدید از بخش‌های مختلف فدراسیون با محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون دیدار و گفت‌وگو کردند.

رییس فدراسیون والیبال در این دیدار ضمن تشریح برنامه‌ها و اهداف تعیین شده برای والیبال کشورمان، گزارشی از فعالیت‌های این رشته ورزشی و برنامه راهبردی این فدراسیون برای ارتقا و توسعه کیفی این رشته در بخش بانوان ارائه کرد و درخصوص انتخاب ولادیمیر آلکنو به عنوان سرمربی تیم ملی ایران توضیحاتی مطرح کرد و هدف‌گذاری والیبال ایران در المپیک توکیو را قرار گرفتن در بین چهار تیم برتر عنوان کرد.

در این دیدار اعضای فراکسیون ورزش بر حمایت از تیم‌های المپیکی در آستانه المپیک توکیو تأکید کردند و در جریان روند اردوها و برنامه‌ریزی فدراسیون جهت آماده سازی تیم ملی برای حضور در این مسابقات قرار گرفتند.

فروردین رییس فراکسیون ورزش مجلس نیز در این دیدار با اشاره به پیشینه ریاست داورزنی بر فدراسیون والیبال، ابراز امیدواری کرد که والیبال ایران در المپیک پیش‌رو به اهداف مدنظر دست یابد.

انتهای پیام