• شنبه / ۴ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۹
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 99110402194
  • خبرنگار : 50177

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس:

در موضوع بورس نقد جدی به عملکرد وزیر اقتصاد داریم

در موضوع بورس نقد جدی به عملکرد وزیر اقتصاد داریم

ایسنا/لرستان نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: در موضوع بورس نقد جدی به عملکرد وزیر اقتصاد وارد است و باید در صحن مجلس حاضر و به سوالات و ابهامات وکلای مردم پاسخ دهد.

سیدحمیدرضا کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بورس و عملکرد بورس نارضایتی بسیار وسیعی در کشور به وجود آورد.

وی افزود: هنگامی‌که مردم به اقتصاد و برنامه‌های اقتصادی کشور اعتماد کنند و سرمایه‌های سرگردان کشور به سمت بازار سرمایه و بورس هدایت می‌شود وزیر اقتصاد و رئیس سازمان بورس بایستی به گونه‌ای مدیریت کنند که منافع و سرمایه‌گذاری مردم به خطر نیفتد.

کاظمی بیان کرد: به نظرم در بورس سوءمدیریت شده و یقینا وزیر اقتصاد اولین شخصی است که باید پاسخگوی این موضوع باشد.

وی تصریح کرد: نمی‌شود دولت  مردم را برای سرمایه‌گذاری در بورس دعوت کند و از طرفی با بی‌برنامگی و سوء تدبیر سبب ضرر و زیان مردم شود.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: خیلی از مردمی که در بورس سرمایه‌گذاری کردند تمام  اندوخته خود را جمع و در بورس گذاشتند؛ به عنوان مثال فرد بازنشسته‌ای پاداش بازنشستگی خود را در بورس گذاشته تا در دوران بازنشستگی بتوانند درآمدی معقول، منطقی و مشروعی داشته باشند.

وی گفت: متاسفانه سرمایه افرادی که در بورس سرمایه‌گذاری کردند به کمتر از نصف رسیده و وزیر اقتصاد باید پاسخگو باشد و نقد جدی به عملکرد آقای دژپسند وارد است و باید در صحن مجلس حاضر و پاسخگوی سوالات و ابهامات به  مردم و وکلای آنها باشد.

انتهای پیام