• یکشنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۸
  • دسته‌بندی: البرز
  • کد خبر: 99110502933
  • خبرنگار : 50024

سه ماه از مهلت ۲۰ روزه شورا به شهرداری گذشت؛

پروژه میدان جمهوری کرج همچنان بلاتکلیف

پروژه میدان جمهوری کرج همچنان بلاتکلیف

ایسنا/البرز رئیس شورای شهر کرج گفت: در مدتی که پروژه متوقف است طبق قرارداد باید به پیمانکار خسارت پرداخت شود، البته تا کنون این خسارت پرداخت نشده و امیدواریم بتوانیم با دادن پروژه دیگری به این پیمانکار خسارت را جبران کنیم و مبلغی نپردازیم.

اکبر سلیم نژاد روز یکشنبه پنجم بهمن در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت پروژه زیرگذر میدان جمهوری اظهار کرد: این پروژه در طرح تفصیلی شهر مطرح و ردیف بودجه داشت به همین خاطر بدون مصوبه شورای شهر اجرایی شد.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به برخی مسائل پیش آمده در اجرای طرح پروژه میدان جمهوری افزود: به شهردار پیشنهاد داده شد ۲۰ روز پروژه را متوقف کند تا مشکلات و نواقص آن مرتفع شود.

وی با اشاره به اینکه این توقف ۲۰ روزه حدود سه ماه به طول انجامیده است، بیان کرد: دادستانی کرج اعلام کرده که باید پروژه ۱۰ روزه تعیین تکلیف شود اما تا کنون پیگیری از سوی مدیریت شهری انجام نشده است.

این مسئول تصریح کرد: در مدتی که پروژه متوقف است طبق قرارداد باید به پیمانکار خسارت پرداخت شود، البته تا کنون این خسارت پرداخت نشده و امیدواریم بتوانیم با دادن پروژه دیگری به این پیمانکار خسارت را جبران کنیم و مبلغی نپردازیم.

انتهای پیام