• یکشنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۱
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 99110503124
  • خبرنگار : 50031

سرمربی فجر سپاسی شیراز:

خیبر حریفی خطرناک است

خیبر حریفی خطرناک است

ایسنا/فارس سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز، خیبر خرم‌آباد را حریفی خطرناک دانست و در عین حال تاکید کرد که بازیکنانش با آمادگی و اشراف کامل مقابل این حریف سرسخت، صف آرائی خواهند کرد.

علی‌اصغر کلانتری در گفت و گو با ایسنا افزود: ما بعد از بازی مقابل چوکا که با غفلت بازیکنانمان به شکست منجر شد، به مشکلاتی که در آن بازی داشتیم رسیدگی کردیم و روی نقاط ضعفی که باعث آن شکست شد تمرین کردیم. با بچه ها هم صحبت کردیم و آنها را از لحاظ روحی روانی آماده کردیم برای اینکه بتوانند تمرکزشان را روی بازی با خیبر بگذارند. 

کلانتری ادامه داد: ما در رشت روی ضربات ایستگاهی، یارگیری خوبی انجام ندادیم. در واقع مدافعان ما غافل شدند و این باعث شد بازی برده را ببازیم. ما باید هر لحظه برای حملات حریف آماده باشیم تا اینچنین غافلگیر نشویم.

او اضافه کرد: اتفاقاتی مانند بازی با چوکا باز هم ممکن است رخ دهد، چون تیم ها دست بسته نیستند. من همیشه گفته ام که لیگ یک مانند لیگ برتر انگلیس است، چون مثل آنجا، ته جدول و صدر جدول اصلا مشخص نبوده و هیچ تیمی از پیش باخته نیست و کار برای همه سخت است. همین حالا هم اصلا مشخص نیست کدام تیم واقعا مدعی صعود است و شاید همه چیز در پنج شش هفته پایانی مشخص شود.

کلانتری درباره میزان شناختش از یازدهمین رقیب فجر شهید سپاسی در این فصل گفت: خیبر به خصوص از زمانی که آقای ویسی هدایتش را به عهده گرفته به تیمی خوب و منسجم تبدیل شده است. من یکی دو بازی این تیم را دیده ام و فکر می کنم تیم تاکتیک پذیری‌ست. تغییراتی هم در خیبر به وجود آمده و آنها به تیم خطرناکی تبدیل شده اند.

سرمربی فجر شهید سپاسی شیراز در خصوص غایبان تیمش در بازی این هفته گفت: بازیکن محروم نداریم اما چند بازیکن مصدوم داریم. به جز احسان علوان زاده که تا مدت ها غایب خواهد بود، رحیم آلبوغبیش، محمد کاظمی، احسان گنجی و ابوالفضل علایی هم مصدوم هستند و به این بازی نمی رسند.

تیم فوتبال فجرشهید سپاسی در هفته یازدهم لیگ یک، ساعت ۱۴ روز دوشنبه ۶ بهمن در ورزشگاه پارس شیراز، به مصاف خیبرخرم آباد خواهد رفت.

نماینده فوتبال شیراز در لیگ یک در صورت پیروزی در این بازی امکان صعود به صدر جدول را خواهد داشت هرچند این احتمال در گیر اگر و اماهای زیادی است.

انتهای پیام