• یکشنبه / ۵ بهمن ۱۳۹۹ / ۲۳:۰۵
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 99110503500
  • خبرنگار : 30450

معاون استاندار خبر داد

استفاده از تمامی ظرفیت ها برای تکمیل پروژه تصفیه خانه اضطراری آب یاسوج

استفاده از تمامی ظرفیت ها برای تکمیل پروژه تصفیه خانه اضطراری آب یاسوج

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید از تمامی ظرفیت ها برای افتتاح پروژه تصفیه خانه اضطراری آب یاسوج بهره برد.

"کیامرث حاجی زاده" در این بازدید با بیان اهمیت این پروژه افزود: تصفیه خانه اضطراری آب شهریاسوج از پروژه های اولویت دار استان است و باید از همه ظرفیت ها برای اجرای آن بهره برد.
وی تصریح کرد: با توجه به اولویت دار و مهم بودن، این پروژه باید تا قبل از عید نهایی شود.

 معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد قول مساعد دادند در بحث تامین اعتبار پیرامون تکمیل شدن پروژه اقدامات و کمک های لازم انجام شود.
"فیض اله پاسره" مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه تصفیه خانه به روش ته ‌نشینی، میکرواسترینر و فیلتر تحت فشار عمل می کند اظهار کرد: سازه های تصفیه، کلروفریک و پیش ته نشینی ابن تصفیه خانه اجرا شده است و در حال حاضر پروژه قریب ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی تاکید کرد: عملیات ابنیه، تاسیسات برقی، مکانیکی و ابزار دقیق این پروژه نیز در حال انجام است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاه به اینکه پمپ های بلوئر، کمپرسور و فیلترهای شنی و میکرو استرینرهای پروژه خریداری شده است بیان کرد: دستگاه های میکرواسترینر از کشور اسپانیا خریداری و نصب شده است.
پاسره خاطرنشان کرد: در فاز اول این پروژه ۲۰۰ لیتر برثانیه و در فاز نهایی ۳۰۰ لیتر برثانیه، آب از رودخانه بشار وارد شبکه توزیع آب شهر یاسوج خواهد شد.


به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد، عصر امروز یکشنبه پنجم بهمن ماه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از پروژه تصفیه خانه اضطراری آب شهر یاسوج بازدید کرد.
انتهای پیام