• پنجشنبه / ۹ بهمن ۱۳۹۹ / ۰۲:۰۱
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 99110806207
  • خبرنگار : 71649

رجبی: گروه استقلال، گروه مرگ نیست/ حضور اراذل و اوباش مفهومی جز تخریب ندارد

رجبی: گروه استقلال، گروه مرگ نیست/ حضور اراذل و اوباش مفهومی جز تخریب ندارد

پیشکسوت تیم استقلال می‌گوید حضور اراذل و اوباش در تمرین استقلالی‌ها هیچ معنا و مفهومی جز تخریب یک باشگاه فرهنگی، بزرگ، با اصالت و پرهوادار ندارد.

رضا رجبی در گفت‌وگو با ایسنا در رابطه با حضور برخی اراذل و اوباش در تمرین استقلال اظهار کرد: زمان آقای منصوریان هم که این اتفاق افتاده بود در این رابطه صحبت و انتقاد کردم. استقلال یک باشگاه فرهنگی است که انسان‌های باسوادی آن را تاسیس کردند و از گذشته تا امروز افرادی مثل منصور پورحیدری بالای سر این تیم بوده‌اند و این باشگاه را به سلامت تا اینجا رسانده‌اند. متاسفانه برخی از اعضای کادر فنی به دنبال حاشیه و فالوئر هستند.

او ادامه داد: مگر آقای مظلومی و مرفاوی نیستند که اجازه حضور این گونه افراد را به تمرین می‌دهند؟ نمی‌دانم آن‌ها مخالف حضور این اراذل و اوباش هستند یا موافقند. اگر موافقند که باید فاتحه این باشگاه را بخوانیم. این‌ افراد به اصطلاح لات و لوت بالاخره انسان هستند اما به خاطر این‌که چند وقت پیش درگیری‌هایی به وجود آمد و در شبکه‌های اجتماعی پیچید، حضور آن‌ها هیچ معنا و مفهومی جز تخریب یک باشگاه فرهنگی، بزرگ، با اصالت و پرهوادار ندارد.

پیشکسوت تیم استقلال اضافه کرد: برای مسئولان باشگاه و امثال آقای مددی که ادعای اخلاق و فرهنگ دارند متاسفم چرا که چنین مساله‌ای دوباره تکرار شده و می‌تواند تاثیرات خیلی بد اخلاقی برای قشر جوان داشته باشد.

او درباره قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا و حضور استقلال در گروهی سخت هم گفت: این‌که می‌گویند این گروه مرگ است بسیار نادرست است چون استقلال پیشینه خوبی در آسیا دارد و اکنون هم تیم خوبی است. وقتی اعلام می‌کنیم در گروه مرگ قرار داریم، روحیه خودمان را از دست می‌دهیم. حریفان باید از استقلالی بترسند که دو بار قهرمان آسیا شده و به نظرم تیمی که می‌خواهد موفق شود باید برای همه تیم‌ها برنامه داشته باشد و پیروز شود.

رجبی با بیان این‌که بسیار خوشحال است که استقلال با تیم‌های "صاحبسبک" بازی دارد، گفت: اگر تمرکز کادر فنی روی تیم بیشتر باشد و دولت هم بیشتر حمایت کند، هر تیم ایرانی می‌تواند موفق شود و استقلال هم می‌تواند ستاره سوم را کسب کند. استقلال باید به موفقیت فکر کند و اگر سقف آرزوهایش پایین باشد، نمی‌تواند کاری انجام دهد. استقلال باید با قدرت پیش برود.

انتهای پیام