• یکشنبه / ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ / ۱۴:۰۷
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: 99111208722
  • خبرنگار : 50189

در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛

مدرسه ۹ کلاسه خیرساز با اعتباری بیش از ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در رابر به بهره برداری رسید

مدرسه ۹ کلاسه خیرساز با اعتباری بیش از ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در رابر به بهره برداری رسید

ایسنا/کرمان مدرسه ۹ کلاسه خیر ساز کرمان دانا با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در رابر در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.

به گزارش ایسنا، "سید مهدی طبیب زاده" رئیس اتاق بازرگانی کرمان در آیین افتتاح این مدرسه خیر ساز از ساخت ۱۲۰ مدرسه در قالب ۷۲۰ کلاس درس در استان با همکاری اتاق بازرگانی کرمان خبر دارد.

وی با بیان اینکه پویش کرمان دانا در راستای ایجاد نهضت مدرسه سازی در استان به همت فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی کرمان راه اندازی شده گفت: افتخار می کنیم اولین مدرسه این پویش در زادگاه سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی رحمه الله علیه به بهره برداری رسید.

 طبیب زاده با بیان اینکه برای توسعه و پیشرفت کشور به ذهن های بیدار نیاز داریم بر مهارت آموزی  و آموزش مهارت های زندگی در مدارس تاکید کرد.

به گزارش ایسنا؛ مدرسه ۹ کلاسه کرمان دانا با زیر بنای هزار و ۳۲۵ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در رابر در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.

مدرسه موزه سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در روستای قنات ملک افتتاح شد

به گزارش ایسنا، در اولین روز از دهه مبارک فجر مدرسه موزه سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی شامل اسناد تحصیلی این شهید بزرگوار در روستای قنات ملک افتتاح شد.

برپایه این گزارش؛ این موزه شامل پرونده تحصیلی، عکس های دوران تحصیل و کارنامه تحصیلی دوره ابتدایی شهید سلیمانی می باشد که در مدرسه محل تحصیل دوره ابتدایی شهید سلیمانی راه اندازی شد.

انتهای پیام