• یکشنبه / ۳ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۴
  • دسته‌بندی: خراسان شمالی
  • کد خبر: 99120301431
  • خبرنگار : 50046

یک مسئول:

به روز نگه‌داشتن ناوگان خودرویی برای آتش نشانی بجنورد تبدیل به مکافات شده است

به روز نگه‌داشتن ناوگان خودرویی برای آتش نشانی بجنورد تبدیل به مکافات شده است

ایسنا/خراسان شمالی مدیر عامل آتش نشانی بجنورد گفت: به روز نگه‌داشتن ناوگان خودرویی برای آتش نشانی بجنورد تبدیل به مکافات شده است.

گریوانی در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: در حال حاضر ناوگان خودرویی آتش نشانی بجنورد به سال ۸۵ بازمی گردد و عمر این ناوگان بیش از ۱۷ سال است.

وی تصریح کرد: هر یک از این ناوگان بعد از انجام دو سه عملیات باید تعمیر اساسی شوند که امری هزینه بر است و هر مرتبه تعمیر هزینه ای حدود ۵۰ میلیون تومان را بر دوش آتش نشانی بجنورد می گذارد.

گریوانی افزود: از سوی دیگر خرید ناوگان خودرویی نیز در توان این مجموعه نیست و خرید خودروی آتش نشانی سبک تا سنگین آن از رقم سه تا چهار میلیارد گرفته به ۱۰تا ۱۴ میلیارد تومان می رسد.

وی در ارتباط با تجهیزات حفاظت فردی آتش نشانی نیز بیان کرد: آتش نشانی بجنورد با ایده ای که ارائه کرد توانست لباس های آتش نشانی با استانداردهای اروپا را تهیه کند که این لباس ها در یکی از شهرهای شمالی به اندازه ۱۲۰ دست تولید شد.

این مقام مسئول ادامه داد: علاوه بر آن ۲۰۰ دست لباس آتش نشانی دیگر نیز برای یکی دیگر از شهرها تولید شد اما از آنجاییکه با کمبود پارچه مخصوص مواجه شدیم دیگر نتوانستیم تولید آن را ادامه دهیم.

انتهای پیام